תותבות שיניים מחירים??

ppcking.co.il  > בריאות >  תותבות שיניים מחירים??
0 Comments

הקדמה: מדוע עלויות רפואת שיניים כה גבוהות?

שיניים תותבות הן פתרון פופולרי ויעיל לאנשים שאיבדו שיניים. הם דרך להחליף שיניים חסרות שהיא לא רק מעשית אלא גם משתלמת. אבל נותרה השאלה: למה הם עולים כל כך הרבה?

התשובה לשאלה זו אינה פשוטה כפי שאתה עשוי לחשוב. עלות השיניים התותבות משתנה בהתאם לכמה גורמים כגון סוג התותבת, החומר ממנו היא עשויה ורמת המיומנות של רופא השיניים המבצע את ההליך.

שיניים תותבות הן דרך מצוינת להחליף שיניים חסרות ולשפר את החיוך שלך. עם זאת, העלות של שיניים תותבות עשויה להיות גבוהה מאוד. מאמר זה יבדוק מדוע עלויות שיניים כה גבוהות ומה אתה יכול לעשות כדי לחסוך כסף על שיניים תותבות.

ישנן סיבות רבות לכך שעלויות רפואת השיניים כה גבוהות.

הראשון הוא בגלל החומרים המשמשים בתותבות. רופאי שיניים משתמשים בחומרי חרסינה או אקריליים שעולים יותר מאשר סתימות מסורתיות בצבע שיניים, וזו הסיבה שמחיר השיניים התותבות גבוה יותר מטיפולי שיניים אחרים כמו סתימות או טיפולי שורש.

סיבה נוספת לעלויות גבוהות יותר של רפואת שיניים היא שרופאי שיניים צריכים להשקיע זמן רב על כל מטופל. רופאי שיניים יבלו כשעתיים על כל שעה שהם מבלים עם מטופלים שאינם זקוקים

מבוא – מהי תותבת?

שיניים תותבות הן מכשיר תותב המחליף שיניים חסרות, או חלק מהפה עקב אובדן שיניים. ניתן לייצר תותבות מחומרים שונים כולל אקריליק, קרמיקה, פלסטיק ומתכת.

תותבת היא מכשיר תותב המחליף שיניים חסרות או חלקים מהפה עקב אובדן שיניים. ניתן לייצר תותבות מחומרים שונים כולל אקריליק, קרמיקה, פלסטיק ומתכת. ישנם שני סוגים עיקריים: תותבות שלמות ותותבות חלקיות. תותבת שלמה משמשת כאשר כל השיניים הטבעיות אובדות בקשת (עליון או תחתון). תותבת חלקית משמשת כאשר חלק מהשיניים הטבעיות נשארות בקשת אך אין מספיק מקום לסט מלא של שיניים חלופיות. ניתן להשתמש בתותבות חלקיות גם לאחר ניתוח שיניים כדי להחליף שן חסרה אחת או יותר במהלך תקופת הריפוי שלהן

שיניים תותבות הן שיניים מלאכותיות המחליפות שיניים חסרות או שיניים שאינן במצב טוב. ניתן לייצר שיניים תותבות מחומרים שונים כמו אקריליק, פיברגלס ומתכת.

מהי תותבת?

תותבת היא מערכת של שיניים מלאכותיות המחליפות שיניים חסרות או שיניים שאינן במצב טוב. ניתן לייצר שיניים תותבות מחומרים שונים כמו אקריליק, פיברגלס ומתכת.

הגדרת תותבות, השתלות שיניים, מחיר תותבות

תותבת היא מכשיר המחליף את מבנה השיניים הטבעי החסר במבני החלפה מלאכותיים המכונים "שיניים" או "תותבת שיניים". היא מורכבת משני חלקים: "הרכיב נושא השיניים" (החלק שמתאים על החניכיים) ו"הסמכה"

השוואה בין 4 הסוגים העיקריים של תוכניות טיפול תותבות בארה"ב

שיניים תותבות הן דרך מצוינת להחליף שיניים חסרות ולשפר את החיוך שלך. ישנם 4 סוגים עיקריים של תוכניות טיפול בתותבות, הכוללות:

1) תותבות חלקיות: תותבות חלקיות מחוברות לחניכיים או לשיניים טבעיות אחרות, ויכולות להחליף שן אחת או יותר חסרות.

2) שיניים תותבות שלמות: תותבות שלמות משמשות כאשר כל השיניים הטבעיות שלך אבדו.

3) שיניים תותבות נתמכות בשתל: בתותבות הנתמכות בשתל, שתלים שהונחו בניתוח בעצם הלסת מספקים תמיכה לשיניים המלאכותיות.

4) תותבות גשר קבועות: תותבות גשר קבועות משמשות כאשר יש רווח בין שתי שיניים טבעיות שלא ניתן לסגור באמצעים אחרים.

שיניים תותבות הן הטיפול הנפוץ ביותר לאובדן שיניים. הם משמשים להחלפת שיניים חסרות ולתמוך בשיניים הטבעיות. תותבות יכולות להיות עשויות ממגוון חומרים, כולל אקריליק, מתכת או שילוב של שניהם. סוג התותבת שתקבל יהיה תלוי בצרכים שלך ובתקציב שלך.

ארבעת הסוגים העיקריים של טיפולי תותבות בארצות הברית הם: תותבות חלקיות קבועות (FPD), תותבות חלקיות נשלפות (RPD), תותבות שלמות ותותבות נתמכות בשתל (ISD). FPDs קבועים במקומם בעוד RPDs ניתן להסיר כאשר לא בשימוש. לתותבות שלמות יש שיניים מלאכותיות המכסות את כל משטחי השיניים הטבעיים ול-ISD יש שתלים המספקים תמיכה לכל שן מלאכותית.

הניסיון האישי שלי ברופא השיניים עם תוכנית בעלות נמוכה ומה למדתי ממנה

אין דרך קלה לומר זאת, אבל האמת היא שעבודת שיניים יכולה להיות יקרה.

הייתי הרבה פעמים אצל רופא השיניים ואני תמיד בהלם מכמה עולה עבודת השיניים שלי. אבל לאחרונה גיליתי על תוכנית רפואת שיניים שיכולה לעזור לי לחסוך כסף על השיניים. חקרתי את התוכנית הזו ונראה שזו אפשרות טובה עבורי.

תוכנית העלות הנמוכה מציעה תוכניות תשלום סבירות לאנשים כמוני שאין להם ביטוח או שאינם מסוגלים לעמוד במלוא המחיר של עבודת השיניים שלהם מראש. התוכנית כוללת גם אפשרויות אחרות כמו כרטיסי אשראי ומימון שמקלים על אנשים כמוני לקבל את התותבות שהם צריכים מבלי לשבור את הכסף.

מחירי שיניים תותבות הם תמיד דאגה עבור אנשים רבים. אנשים שיש להם שיניים תותבות יידעו שזה לא רק יקר לקנות שיניים תותבות אלא גם לתחזק אותן.

אני אחד מאותם אנשים שנאלצו ללבוש שיניים תותבות בגלל כמה בעיות שיניים. אני בר המזל שמצאתי תוכנית כיסוי שיניים בעלות נמוכה שעזרה לי להשיג את התותבות שלי במחיר סביר.
למידע נוסף בתחום של תותבות שיניים מחירים?? נא להעיף מבט ב- totavotlior.co.il

עם התוכנית הזו, הצלחתי להשיג את התותבות שלי בעלות של $399, שזה הרבה פחות מתג המחיר הרגיל של $2,000-$3,000!

רופא השיניים גם אמר לי שזו אחת התוכניות הטובות ביותר בשוק ועזרה לרבים אחרים במסעם עם בעיות בריאות השיניים.

 

תותבות על שתלים בראשון לציון

דילוג לתוכן