תוכנת מוניטור לאיביי

ppcking.co.il  > משפחה וקהילה >  תוכנת מוניטור לאיביי
0 Comments

אנו מספקים את תוכנת הרישום הטובה ביותר עבור eBay ו- Amazon כדי לעזור לכם להיכנס לשוק המסחר האלקטרוני המתרחב ולהתחרות. אנו רוכשים תוכנת ארביטראז 'מקוונת, הופכים את המכירה באמזון לקלה ועוזרים לכם למצוא מוצרים שניתן למכור במהירות ובקלות גם באמזון וגם באיביי. עזור לגדול את העסק המקוון שלך ולהגדיל את הרווחיות שלך על ידי רכישה ומכירה מקוונת באמצעות תוכנת הבוררות שלנו.

אם אינך שוקל להשתמש בתוכנת מלאי של eBay עבור העסק שלך, קח את הזמן שלך ובדוק מה זמין. כשאתה מוכר ב- eBay, ייתכן שתוכנה בסיסית תשרת אותך, אך כאשר אתה מתחיל להרחיב את העסק שלך, הגיע הזמן לחשוב על כלים מתוחכמים יותר של eBay.

תוכנת חשבונאות עבור eBay היא הצעד הראשון לאוטומציה של חשבונאות מותאמת, ו- A2X היא הצעד הבא. תוכנת חשבונאות ב- eBay למוכרים מספקת חשבונאות מלאה על כל המוצרים שנמכרים בחנות eBay שלך.

זה מאפשר לך לפקח ולהגיב על שינויים במחיר ב- eBay לפני שאתה בכלל מבקר בחנות eBay שלך. ניתן גם לנהל את המדיניות של eBay תוך כדי תקשורת עם לקוחות באמצעות מערכת העברת ההודעות המובנית ב- eBay.
למידע בנושא של מנשה בטיטו מוניטור לאיביי ותוכנת מוניטור לאיביי עליך לבדוק ב- menashe.org.il

לדוגמא

תוכל למצוא מוצר eBay מבוקש ביותר באמזון ולרשום אותו בחנות eBay שלך במחיר גבוה יותר. PriceYak עוזרת לנו לשלוט בירידות מחירים ב- eBay, אמזון וקמעונאים מקוונים גדולים אחרים. המוכרים יכולים לקבוע כללים ואז להירגע ולתת לתוכנה לקבוע את המחירים שלהם באמזון או באיביי.

Algopix

הוא כלי מחקר eBay המספק תובנות לגבי אמזון וולמארט ולכן יכול להיות שימושי למכירה במספר פלטפורמות. כלי זה הוא אחת הסוויטות המהימנות ביותר שיעזרו לך לנהל את מכירות eBay שלך, מלאי, נפחי מכירות ונתוני תמחור. היכולת לאסוף ולנתח נתונים באופן רציף מאיביי, אמזון, וולמארט וקמעונאים מקוונים גדולים אחרים יכולה לעזור לך לבחור מוצרים שבאמת מבוקשים.

מוכרי מסחר אלקטרוני קטנים יותר יכולים להשתמש בכלי זה

כדי להעביר רישומים ל- eBay באמצעות תבניות, תוך שמירה על עיצוב טוב של התוכן לכל ערוץ. מחיר פוקס גם רוצה להיות תוכנת דרופשיפינג עם מגוון רחב של שירותים, כולל ניהול רשימות כפולות, ניהול רשימות כפולות ו- API מיוחד לאחזור נתונים.
על מנת לבדוק עוד מידע על תוכנת מוניטור לאיביי מומלץ לבדוק כאן: fillva.com

צוותים לניהול הפריטים שלך בשוק החדש וכדי לשלב את כל המכירות שלך תחת מטריית תוכנית אחת עם לוח מחוונים.

אם אתה קמעונאי מקוון שמוכר מוצרים ב- eBay

תוכל להימנע מניהול המלאי שלך באמצעות תוכנת דרופשיפינג. אם כן, השתמש תמיד במערכת ה- ERP של eBay ובחר נישה אחת והתאם את מלאי eBay בהתאם. כשאתה מוכר את המוצרים שלך ב- eBay, התוכנה בודקת אוטומטית את המלאי שלך ומתאימה את מחיר המוצר שלך ומספר הפריטים הקיימים בשוק.

אתה יכול להשתמש בו

כדי לפקח על מכירות פומביות בשוק eBay שעשויות להיות מקושרות לחשבון eBay שלך כדי להציע ולהגן על צלפים. התוכנה העוקבת אחר מכירות פומביות של eBay מספקת את כל המידע העומד לרשותך בעת גישה למידע זה דרך אתר eBay. EBay Monitor מספק עדכוני RSS שיכולים להועיל לבדיקת מכירות פומביות של eBay בסמארטפון או במכשיר נייד אחר ולעריכת הפריט. אתה יכול גם לעקוב אחר המכירה הפומבית באמצעות עדכון RSS כדי לדווח על שינויים למשתמש מבלי להיכנס לדף eBay.

אם ברצונך להקים עסק להזמנות דואר ב- eBay

עליך להשקיע בתוכנות מחקר שוק כדי למצוא פריטים רווחיים. תוכנה לסריקת טבלאות מסייעת למגרדי רווחים לגלות מוצרים רווחיים במחירים סיטונאיים ברשימה. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על היתרונות של תוכנות רישום וכיצד זה יכול לעזור למכירות שלך. בכל פעם שאתה מעלה פריט ל- eBay עם ProfitScraper, אתה יכול לבדוק את המותג של המוצר כדי לוודא שהוא תואם למוצרים אחרים בקו המוצרים שלך.

Auctiva מציעה כלי רישום חד צדדי שתוכנן במיוחד עבור eBay וקריטי לרוב שילובי eBay

הרבה תוכנות רישום ב- eBay ובאמזון מספקות ממשק לתכונה זו, אך טרם הוגדרה ומישהו צריך לבצע את הקשות. רוב תוכנות הרישום מציעות אפשרות להכניס את המוצר שלך לפאנל הניהול במקום לרשום אותו באמזון או eBay.

מוכרים מקצועיים שמוכרים כמות גדולה של פריטים ב- eBay זקוקים לתוכנת תמיכת לקוחות בכדי לייעל את התהליך

אפשר אפילו לטעון שזה לא נכון לגבי כל תוכנות הנהלת החשבונות של eBay, מכיוון שיש המציעות יכולת זו, אך אין דרך לייבא את העסקאות שלך ישירות לרשם הכללי של eBay. כשאתה משלב את העסק שלך בתוכנת הנהלת חשבונות מוכרים ב- eBay, זו דרך נהדרת לקשר ישירות לחשבון eBay שלך ולקבל גישה בזמן אמת לביצועי החברה. לאור רמת האינטגרציה הגבוהה עם eBay והמגוון הרחב של המוצרים, מוכרי eBay רבים ירצו למצוא תוכנה משתלמת, קלה לשילוב ובעלת ממשק יעיל ונוח לשימוש שאינו מצריך רקע חשבונאי.

דילוג לתוכן