רפואה אסתטית

ppcking.co.il  > Uncategorized >  רפואה אסתטית
0 Comments

כבר לא צעירים? שואפים למראה צעיר ורענן?

בעזרת הרפואה האסתטית, גם אתם תוכלו להראות צעירים יותר!

על רפואה אסתטית, לפניכם

רפואה אסתטית

הרפואה האסתטית היא תחום המציע מגוון רחב של טיפולים המשפרים את המראה החיצוני בגילאים בהם המראה כבר אינו צעיר ורענן, והקמטים למשל, נעשים אורחים קבועים. שיפור המראה מתאפשר על ידי תהליך טיפולי פשוט יחסית שאינו כרוך בניתוח או בתקופת החלמה מיוחדת. 

הסיבות לקמטים בעור 

ראשית כל, הקמטים הם חלק בלתי נפרד מתהליך התבגרותו והזדקנותו של האדם. ישנם אזורים בהם הופעתם מהירה יותר וזאת עקב חשיפתם לשמש, כגון: פנים, צוואר, אמה ועוד. סיבות חיצוניות נוספות להאצת הופעת הקמטים הן: עישון, תזונה שאינה איכותית, גנטיקה ועוד. עם החשיפה לשמש או/ו אורח חיים או גנטיקה המאיצים את הופעת הקמטים, העור נעשה פחות לח, גמיש ובעל נפח, וסיבות חיצוניות אלה יחד עם סיבת התקדמות גילו של האדם- יוצרות קמטים באזורים שונים. 

מהו המענה אותו נותנת הרפואה האסתטית וכיצד הוא ניתן?

כפי שנאמר לעיל, הרפואה האסתטית מספק מענה רחב עבור שלל בעיות המעיבות על המראה החיצוני וגורמות לו להראות מבוגר, עייף וחסר חיוניות. להלן מספר דוגמאות לסוגי מענה אותן מספקת הרפואה האסתטית:

-פיסול הפנים

-העלמת קמטים

-הדגשת קו לסת

-הרמת עצמות לחיים ועוד'

את שיפור המראה ניתן לקבל בדרכי טיפול פשוטות יחסית, כאלה שאינן כרוכות בניתוח או מביאות למראה שאינו טבעי לאור שימוש בחומרים רצויים פחות כגון הסיליקון. בהשוואה לכך, חומצה היאלורונית למשל, היא חומצה בה הרפואה האסתטית עושה שימוש, המעניקה מראה טבעי ורענן הודות ההיאלורונן- חומר הקיים באדם באופן טבעי אלא שעם השנים כמותו מדלדלת. 

מתי כדאי להתחיל עם הטיפולים?

אין גיל מסוים בו נכון להתחיל בטיפולים לצורך שיפור המראה. עם זאת, מחקרים רבים מראים כי טיפול מוקדם בגיל צעיר מסייע בשימור המראה הצעיר והרענן וכך מאט את הליך ההזדקנות של העור. 

בחירת המטפל

אם הגעתם עד כה כנראה שהמראה חשוב לכם. רגע לפני שאתם מבטיחים לעצמכם לצלצל לאחד המקומות המעניקים טיפולי רפואה אסתטית, כדאי שתקדישו קצת זמן ומחשבה בנוגע לבחירת המטפל. לבחירת המטפל השפעה על תוצאות הטיפול ועל החוויה האישית שלכם, שכן, מטפל שאינו מקצועי מספיק עלול לאכזב אתכם, לבזבז לריק את כספיכם ואת זמנכם.

ד"ר אוליבר קרייגר הוא דוגמה מצוינת למטפל מומחה בבעיות עור לסוגיהן, כזה שיגשים את חלומכם מתוך מקסימום מקצועיות ויחס אישי. 

דילוג לתוכן