רכישת קישורים

ppcking.co.il  > אינטרנט וטלקום >  רכישת קישורים
0 Comments

הדירוג שלך ירד בכ-30 מקומות… זהו "עונש מינוס שלושים" חדש שנראה קשור לקניית קישורים, על פי דיונים אחרונים בפורומים ובבלוגים. תהיה לכך השפעה גדולה יותר על הדירוג שלך מאשר קניית קישורים אחד בכל פעם. אם אתה שוקל לקנות קישורים, וודא שאתה מבין את הסיכונים ושקול את ההשפעה הפוטנציאלית לטווח ארוך על SEO לפני הקנייה.

אתה גם צריך להיות בעל פרופיל קישורים נכנסים מבוסס היטב לפני שאתה שוקל לקנות קישורים

כלומר מלכתחילה בניית קישורים נכנסים אורגניים באיכות גבוהה. כדאי גם שתהיה לך הבנה בסיסית של תהליך הקנייה והערכת קישורים נכנסים כחלק ממסע פרסום לבניית קישורים (ולהימנע מהעונש של גוגל). הנקודה החשובה היא רלוונטיות הקישורים, כלומר, קניית קישורים נכנסים איכותיים הקשורים ישירות לאתר שלכם. בדרך כלל, ככל שיותר אתרים מקשרים אליך, כך הדירוג שלך בגוגל יהיה גבוה יותר.

מאז שגוגל משתמשת בפופולריות של קישורים

כדי לדרג אתרים, קישורים נכנסים הפכו למצרך. ניתן גם להניח שחלק גדול מאתרי התיירות המסחריים קונים קישורים (היצע וביקוש). אם אתה שוקל לקנות קישורים, העלות תמיד תהיה הגורם המכריע. כעת לאחר שהבנתם את הגורמים הללו, בואו נסתכל מקרוב על מה הנתונים מראים שתשלמו עבור שירותי בניית קישורים.

על ידי התבוננות בהם יחד

אתה צריך להתחיל להבין כמה יעלה הסיבוב הראשון של בניית קישורים. מציאת אתרים שמקבלים קישורים בתשלום יכולה להאיץ את התהליך באופן משמעותי. חיפוש מהיר בגוגל אחר "קנה פוסטים אורחים" יגלה מספר רב של אתרים המספקים קישורים לפוסטים אורחים בתשלום. עם זאת, אם אתה משלם על קישורים, נראה שקניית פוסטים אורחים עשויה לתת לך את יחס המחיר/ביצועים הטוב ביותר.

אבל זכרו

תזדקקו לתוכן כדי לתקשר עם פוסטים אורחים, מה שיוסיף משמעותית לעלות. רכישת קישור נכנס פירושה בכל פעם שאתה משלם לאתר אחר כדי להוסיף כל סוג של קישור לאתר שלך. לדוגמה, אם אתה רוצה לכלול קישור לקנייה בפוסט בטוויטר, בפוסט בפייסבוק, במודעות PPC או באנר, באימייל או באתרי צד שלישי. יש להשתמש בכתובת URL סטטית אם ברצונך לפרסם קישור רכישה מחוץ לאתר החברות.

הערת העורך

אם תיתפסו רוכשים קישורים כדי לשפר את הדירוג שלכם, גוגל עלולה לקנוס את האתר שלכם. קנייה או מכירה של קישורים היא הפרה של הנחיות גוגל למנהלי אתרים והיא תהיה כפופה לעונשי זיהוי. מסיבות אלו, הפוסט הזה לא נועד לקדם קישורים בתשלום, ואני אישית לא תומך בקניית קישורים.

וכדי להבהיר

קניית קישורים כדי לתמרן דירוגים היא בהחלט נוגדת את המדיניות של גוגל. כל קישור שנועד לשנות את דירוג ה-PageRank או דירוג החיפוש ב-Google של אתר עשוי להיחשב כחלק מסכימת הקישורים והפרה של הנחיות גוגל למנהלי אתרים. בנוסף, יצירת קישורים שלא נכתבו או מובטחים על ידי בעל האתר בעמוד, הידועים גם כקישורים לא טבעיים, עשויה להיחשב כהפרה של המדיניות שלנו.

בתחום בקרת האיכות

תומס מאמין שגוגל הענישה באופן ישיר כמה אתרים, כולל אתרים שלו, שהשתמשו במודעות קישורי טקסט. אנדי אומר שהם בדרך כלל רואים אתרים שכבר צברו מידה לא מבוטלת של אמינות לפני קניית קישורים יכולים לעשות את זה טוב מאוד.

בנוסף

תשמע אנשים רבים אומרים לך לא לקנות קישורים נכנסים בכלל, כי זה כובע שחור, ואם גוגל יגלה שאתה משלם על הקישורים האלה, הם יענישו את האתר שלך. כשאתה קונה קישור, במוקדם או במאוחר תגלה שמישהו מנסה לרמות אותך. בקר באתרים שאולי לא מרוויחים כסף וקנה קישורים אליהם.

מצאנו ש-78% מהעסקים שקונים קישורים בתשלום לגיטימיים מוצאים שהם הזדמנות יעילה לבנות קישורים נכנסים. כמו כן, על פי הסקר שלנו, 69% מהעסקים המשתמשים בקניית קישורים בתשלום מוצאים שהקמפיינים שלהם יעילים.

בסופו של דבר

הבעיות הקשורות בקניית קישורים נובעות מהעמדה של גוגל בעניין. הנוהג של קניית קישורים גרועים כולל את כל מה שגוגל עבדה עליו קשה בעשורים האחרונים. בהחלט נראה שחברות מסוימות מצליחות לשלב אסטרטגיות רכישת קישורים עם אסטרטגיות בניית קישורים אורגניות להשפעה גדולה.

בתחילת שנות ה-2000, קנייה ומכירה של קישורים היו לא רק באופנה אלא נחשבה למציאה. בדרך כלל, אלו היו קישורים לסרגל הצד של האתר שעבורם שילמת תשלום חודשי. רציתי לקנות קישור באתר שלהם ורציתי לדעת איך זה ייראה.

לחץ על הקישור למטה כדי לגלות במה ניתן להשתמש עבור הצעות מחיר, בקשות להצעות או מידע אחר. מחלקת הרכש מספקת הדרכה, מחקר וייעוץ בכל נושא הרכש. באתר זה תוכלו למצוא מידע על פונקציות רכישה, מדיניות, בעיות FAMIS ושאלות נפוצות.

מצא חוזים ומדריכי רכישה

אמנות רכישה, טפסים, דוחות וערכות נתונים להורדה. מצא חוקים ותקנות המסדירים רכש ורכש על ידי ממשלה ומוסדות להשכלה גבוהה ברחבי המדינה. רשימת החוזים הנוכחית של מדינת ניו יורק מכילה רשימה מעודכנת של כל חוזי השירותים המקצועיים שמדינת ניו יורק משתתפת בהם כעת.
למידע נוסף אודות רכישת קישורים באפשרותך לגלוש לאתר

ITRCC מפרסמת מידע על רכש מתוכנן הקשור לפרויקטים

חוזים ושירותים בכביש האגרה של אינדיאנה . צוות שירותי רכש השירותים הכלליים של מדינת ניו יורק מעניק אלפי מכרזים לשימוש סוכנויות ממשלתיות וקובעי מדיניות, כולל עיריית יונקרס. CMBL הוא מסד הנתונים העיקרי המשמש את ארגוני הרכש בטקסס לפיתוח רשימת תפוצה עבור ספקים לקבלת הצעות מחיר המבוססות על מוצרים או שירותים שהם יכולים לספק למדינת טקסס.

אבל ראשית, בואו נסתכל במהירות על תעשיית המסחר בקישורים. הגורם החשוב הראשון בקניית קישורים הוא נושא האתר. זה מדבר על מיקום הקישור בעמוד, אם הוא בכותרת התחתונה, הוא כמעט בלתי נראה.

ואם הם יכולים, אני בטוח שהם משתמשים בכוחות שלהם כדי לזהות ולהעניש כל מי שקונה קישורים. אם הם זוכים להתייחסות על ידי .govs, .edus ואתרים מכובדים רבים, כנראה שאפשר לסמוך עליהם איכשהו.

מחלקת המכירות יכולה לשתף פעולה עם שוק הלקוחות

ומחלקת הרכש יכולה לשתף פעולה עם שוק האספקה. המפתח הוא שהארגון יכול להשתמש במידע השוק היקר שמספקת מחלקת הרכש, לא רק כמחלקה המעבדת בקשות רכש, אלא גם כמקשר חשוב בין הסביבה החיצונית לארגון. כאן מגיע המשוב ממחלקת הרכש שימושי.

רכישות יכולות גם לספק מידע רב ערך על חלופות, שעשויות להיות זולות יותר, לתפקד טוב יותר, או לפחות טובות באותה מידה. אתה יכול לשלם, לסחור, לקבל שירות או לקבל קישורים לתוכן או כלים מעולים שדורשים הרבה כסף כדי לפתח.

לרכש יש קישורים חשובים לרוב הפונקציות הארגוניות. אם חברה קונה את הרכיבים המרכיבים את מוצריה, מנהל הרכש יצטרך למלא תפקיד שאולי ניתן לתאר כאחראי על הייצור החיצוני.

 

דילוג לתוכן