קידום באינטרנט

ppcking.co.il  > אופטימיזציה למנועי חיפוש >  קידום באינטרנט
0 Comments

כסה את דעתך בשמונה סוגים בסיסיים ותבין מה זה קידום אתרים באינטרנט. אמנם יש הרבה דברים שצריך להבין, אבל אני חושב שאפשר לסכם את הקידום באינטרנט בשמונה סוגים עיקריים. תבחין שרוב שבעת הסוגים העיקריים של שיווק באינטרנט יכולים להתבצע בזול יחסית בבית (למעט אולי דירוג במנועי חיפוש).

פרסום מקוון כולל שיווק בדוא"ל

שיווק במנועי חיפוש (SEM), שיווק במדיה חברתית, צורות רבות של פרסום לתצוגה (כולל פרסום באנר מקוון) ופרסום במובייל. פרסום באינטרנט, המכונה גם שיווק מקוון, פרסום מקוון, פרסום דיגיטלי או פרסום באינטרנט, הוא סוג של שיווק ופרסום המשתמש באינטרנט כדי להעביר מסרים שיווקיים פרסומיים לצרכנים. בימיו הראשונים של האינטרנט, פרסום מקוון נאסר ברובו. מגיע שלב שבו, כדי לקבל מידע נוסף, להיכנס למוחם של אלפי אנשים שלעולם לא ירדוף את מותם באינטרנט, ייתכן שתצטרך לפנות לפרסום בתשלום.

אל תזלזל במדיה המסורתית בקידום האתר שלך

הודעות לעיתונות, כמובן, כמו גם פרסום בתשלום. אם תוכל לקבל הודעה לעיתונות שנאספה ממספר פרסומים מודפסים ו/או מהאינטרנט, תקבל גידול עצום בתנועה, והכל "בחינם" בכך שתאפשר לרשת כתבי העת החדשותיים להפיץ את המסר השיווקי שלך. אתה תשלם עבור אתרי תעבורה גבוהה או פרסומים באינטרנט כדי לכלול גרפיקה או קישור שיפנו מספר רב של אנשים לאתר שלך. ללא קשר לספקיות האינטרנט הזמינות באזור שלך, רובם מציעים סוג של מבצעים שתוכל להירשם אליהם.

כשאתה נרשם לשירות אינטרנט חדש

שאל את ספק האינטרנט שלך אילו הצעות מיוחדות נוספות הם יכולים להציע לך. הנה כמה ספקי אינטרנט שמציעים לעתים קרובות עסקאות אינטרנט, החל ממבצעים מוגבלים בזמן ועד לחיסכון לכל ימות השנה. בהתאם לספקי שירותי האינטרנט (ISP) הזמינים באזור שלך, ייתכן שאתה זכאי למבצעים מקוונים שונים כגון כרטיסי מתנה, ערבויות למחיר או הצעות מיוחדות לסטרימינג. הצעות אלו יכולות להשתנות לעיתים קרובות, אז בדוק שוב באופן קבוע כדי למצוא את העסקאות הטובות ביותר באינטרנט.

המחיר הנוכחי עשוי להיות מוגדל במהלך ההצעה או לאחריה

התעריפים הסטנדרטיים חלים לאחר תום תקופת המבצע ומשתנים לפי מיקום. על הלקוח להירשם ולתחזק את כל השירותים הרלוונטיים במהלך תקופת המבצע על מנת לקבל את ההצעה. המבצע תקף עד 30 ביוני 2021 וזמין ללקוחות חדשים של Cox Internet באזורי שירות נבחרים של Cox.

ההצעה תחול מדי חודש במחיר הנוכחי למשך כל המבצע

סכום האשראי יתאים לעמלת הסיום המוקדם המופיעה בחשבונית שנשלחה, עד למקסימום של $500 ($100 ללקוחות אינטרנטיים בלבד). עם ביטול, תחויב בתעודת סל של עד $120 אם תבטל את שירות האינטרנט או אם שירות האינטרנט יושבת.

המבצע מתחיל מההתקנה הראשונה של שירות האינטרנט

גם אם המהירויות משתנות. שירות אינטרנט או מהירות שירות ללא הפרעות או שגיאות אינם מובטחים. גישה לשירות שלך דרך Wi-Fi עלולה לגרום למהירויות אינטרנט איטיות עקב סוג החומרה שבה אתה משתמש, התנאים הסביבתיים והמבניים של הבית שלך, מספר המשתמשים וגורמים אחרים. במהלך עומס, לקוחות אינטרנט ביתיים עשויים לחוות מהירויות איטיות יותר מלקוחות אחרים עקב עדיפות נתונים.

מחקרי מעקב עיניים הראו שמשתמשי אינטרנט מתעלמים לעתים קרובות מאזורים של דפי אינטרנט שעשויים להכיל מודעות תצוגה (המכונה לפעמים "עיוורון באנרים"), בעיה שהוחמרה באינטרנט מאשר במדיה לא מקוונת.

חלק מהמשווקים באינטרנט מתמקדים בשליחת מודעת דוא"ל בודדת לרשימת התפוצה שלהם

אבל אני נמנע מכך. "מודעת ניוז פיד" יכולה להיות כל דבר, כמו פרסומת לאתר, דף מעריצים, אפליקציה או מוצר. חברות רבות מקדמות את המוצרים שלהן על ידי פרסום עדכונים תכופים והצעות מיוחדות דרך פרופילי המדיה החברתית שלהן. סרטונים, חידונים אינטראקטיביים ופוסטים פרסומיים הם כולם חלק מזה.

יש יותר הצעות מקוונות ומבצעים מיוחדים זמינים ממה שאתה עשוי לחשוב

בנוסף לשירותי הופעות, תמצאו את המבצעים הטובים ביותר של כרטיסי מתנה מ-AT&T Fiber ו-Optimum מכיוון ששני הספקים מחלקים כרטיסי מתנה של $200 (וחברות ב-HBO Max) עם תוכניות נבחרות. הצעת כרטיס המתנה אינה זמינה עבור AT&T אינטרנט (שירות מבוסס DSL) או AT&T אינטרנט אלחוטי קבוע. תקבל גם שנה אחת של גישה חינם ל-HBO Max עם תוכנית האינטרנט המהירה ביותר של AT&T, AT&T Internet 1000.

לקוחות סיבים חדשים יכולים להפיק אפילו יותר מכרטיס הבונוס של $200 על ידי בחירת תוכנית AT&T Fibres Internet 1000

תוכנית האינטרנט הזולה ביותר בסיב גיגה-ביט הזמינה מספקים מקומיים. משפחות זכאיות יכולות לקבל תוכנית אינטרנט עם מהירויות הורדה של עד 25 Mbps תמורת 9.95$ בלבד לחודש. מחיר קבוע לאינטרנט מהיר מהבית, כולל ציוד, עם רוחב הפס העצום של רשת T-Mobiles המתרחבת. כל תוכניות האינטרנט של Frontier כוללות גם רוחב פס והשכרת ציוד בלתי מוגבל, כך שאינך צריך לדאוג לגבי עלויות נסתרות על החשבון החודשי שלך.

חסוך במהירות גבוהה קבל תוכנית אינטרנט של 200 Mbps באותו המחיר כמו תוכנית 100 Mbps

ההצעה תקפה לתוכניות תעריף חדשות עבור LTE Home Internet**; הצעת חשבון Verizon מתאימה. Kinetic by Windstream מציעה כעת כרטיס ויזה בתשלום מראש בסך $100 לכל הלקוחות החדשים שנרשמים לשירותי אינטרנט. לקוחות חדשים המנויים ל-Optimum Internet 200Mbps, 500Mbps ותוכניות נתונים יקבלו כרטיס מתנה של $200 יחד עם מנוי חינם של $15 לחודש HBO Max.

אלו באזורים שבהם זמינים רק AT&T Internet או AT&T Internet Basic עדיין יכולים לקבל עסקאות טובות יותר מרוב מתחרי AT&T. כל מבצעי הקידום טובים, אבל הם לא צריכים להיות השיקול היחיד בבחירת שירות או תוכנית אינטרנט מסוימת.

 

דילוג לתוכן