נשיקות ממותגות לעסקים

ppcking.co.il  > עסקים ותעשייה >  נשיקות ממותגות לעסקים
0 Comments

יצרנית העוגיות שבקליפורניה טוענת כי דמנת השוקולד המסוגננת המתוארת בצורה המוכרת של שבב שוקולד בשם הרשי איימה על חליפת סימן מסחרי שתאשים אותה בהשאלת התצורה החרוטית של קיס ללא רשות – תכסיס אסטרטגי של הרשי ושות 'לריכוך. עמדתה בתביעה משלה ומאשימה את הרשי בהפרת מותג העוגיות הקפדני שלה. דגל העיצוב של הרשי, המודפס על ציפורני נייר, נוסף לאריזות המוצר של Kisses בשנת 1921 כדי להבחין בין המותג למתחריו המציעים מוצרים דומים.

האריזה המקורית הייתה רדיד כסף ושוקולד הנשיקה של הרשי זמין בנייר כסף כבר למעלה מעשור. כיום שוקולד נשיקה משתמשת בנוסחת שוקולד החלב המקורית של הרשי. בשנת 2005 הוצגה Hershey Kissable, גרסה קטנה ומצופה ממתקים של שוקולד Kiss.

עם אריזה של רדיד כסף ודגל Hersheys Kiss חתום, כל שוקולד מגיע עם תווית אישית בתחתית. שוקולד Hershey Kiss Deluxe הוא בגודל של שוקולד Hershey KISS עם אגוז לוז שלם באמצע מוקף אורז פריך שוקולד חלב עשיר ועטוף בנייר זהב מיוחד.

הוא מודפס עם סימן השוקולד ושם הטעם. רצועות נייר נשיקות ונוצות ברדיד אלומיניום כסוף הן האריזה המסורתית לנשיקות שוקולד חלב הרשיס. בתוך אריזת הרשי נשיקות רצועות נייר הידועות בשם נוצות, המהוות סימני זיהוי הבולטים מהחלק העליון של אריזת נייר הכסף.

המרכיבים בסוכר קנה הם שוקולד חלב

קקאו, חמאה, שומן חלב, לציטין וטעמים טבעיים. נשיקות הרשיס חלקות וקרמיות בעקביות והטעם העקבי הופך אותו לייחודי בין מותגי שוקולד אחרים. חברת הרשי אף פעם לא מצליחה לייצר טעמים רבים כדי להציע לקונים יותר אפשרויות.

יותר מ -70 מיליון שוקולדי הרשיס קיס מיוצרים מדי יום בשבעה משני המפעלים של החברה

הם נושאים ממתקי שוקולד בחנויות המכולת ובקמעונאים הגדולים, וגם נשיקותיהם של הרשי מוצעים. שוקולד הרשי הוא המותג הצומח במהירות של החברה, כאשר יותר מ -40 % ממכירותיו מגיעות מארצות הברית.

הצרכנים הסינים אימצו את שוקולדי המותג הרשיס קיס בשל טעמם העשיר והקרמי-מה שהפך אותם למתנה מועדפת להביע תודה וחיבה

בנוסף לשוקולד החלב הקלאסי של Kisses, ביסקוויטים ושמנת Kisses הפכו לריחות מותגים של הצרכנים בסין. הערעור של שוקולד הרשי נשיקות כמתנה וסמל של חיבה התפשט ברחבי העולם, כולל באמריקה הלטינית ובמקסיקו, אחד משווקי המיקוד הבינלאומיים העיקריים של החברה.
עבור עוד מידע על נשיקות ממותגות לעסקים כדאי לבדוק כאן: sweetlogo.co.il

שוקולד החלב של הרשי

על אריזתו החומה והכסופה, היה אחד מחטיפי השוקולד האמריקאים המפורסמים ביותר במאה ה -20. כיום, הנשיקות הרשיס היא עדיין אחד מזני השוקולד הפופולריים ביותר בשוק. יותר מ -70 מיליון נשיקות מיוצרות מדי יום. הצורה, הציפורן והאריזה המיוחדת של הרשי מבדילים את המותג משאר המוצרים ומספקים לצרכנים חווית שוקולד ייחודית.

החברה נוסדה בשנת 1894 כחברת מילטון הרשיי

ובסיסה היה בהרשי שבפנסילבניה ועסקה בעיקר בשוקולד ובסוכריות. בשנת 1900 מכר את חברת השוקולד לשווקי ממתקים שונים, ובשנה שלאחר מכן מתחרים החלו לייצר ולמכור חטיפי שוקולד חלב. בניהולו של מילטון הרשיי, שנשאר בחברה עד מותו בשנת 1945, התרחבה טווח המוצרים עם הצגת נשיקות גדולות של נשיקות (1907), שוקולד חלב מנדס (1908), מר גודבר בוטנים (1925) וקרקל פריך. אורז (1938).

הרשי ציפתה שוואן האוטן לייצר ולמכור מוצר שוקולד הדומה לזה שאליו הסתעפה. מר הרשי רכש את סימן המסחר הרשום של העיצוב בצורת החרוט של דגל העטיפה בנייר כסף בשנת 1924.

הבנה זו מסייעת להרשי ולחברה ליצור מודעות המשפיעות על התנהגות הלקוח ועל כל תהליך קבלת ההחלטות בעת רכישת נשיקות של הרשי

ניתוח חי של האופן שבו הרשי וחברה מקבלים החלטות אסתטיות וכלכליות: מתקרבים לזכויות הצרכנים בייצור ובתכנים של מתכוני המותג של הרשי נשיקות (2009).

חוסר הרצון לאמץ שיטות בטיחותיות וידידותיות לסביבה בייצור נשיקות הרשיס מעניק למתחרות קו השוקולד שלה יתרון תחרותי

האישיות חשובה באסטרטגיות המיתוג וקידום המוצר, והרשי נשיקות צריכה להתחבר לקהל היעד ולמקד את דעתם במה שנצרך איתו, דבר שחסר למזון המהיר הטוב ביותר.

הרשי ידועה בחטיפי השוקולד והגושים הטעימים שלה

אבל יש נשיקת ממתקים שבולטת. האזינו לכימאי הממתקים של חברת הרשי מספרים על המדע הכרוך בייצור ממתקים ושוקולד, ולמדו עוד על ייצור הממתקים של חברת הרשי ועל כימאי הממתקים של חברות. עולם השוקולד הרשי ממוקם באותו מקום בו נמצא פארק הרשי.

החברה

היא הרשי ולמרות שרוב מוצריה זמינים תחת מותג הרשי במדינות מולדת שלה בארצות הברית, הם זמינים גם ביותר מ -60 מדינות ברחבי העולם. המותגים האיקוניים הרשיאס, ריסאס וטוויזלר נשיקות שינו את יכולות הקמעונאות הצפון אמריקאיות שלהם עם Salesforce.

דילוג לתוכן