מיקור חוץ לשירותי מחשוב עבור עסקים

ppcking.co.il  > עסקים ותעשייה >  מיקור חוץ לשירותי מחשוב עבור עסקים
0 Comments

העסק הקטן שלך תלוי ביכולת הטכנולוגית שלך להיות תחרותי בסביבה הכלכלית של ימינו. אתר Geek הוא המקום בו נמצאים הפונקציות המחשב, הרשת, השרת וההיקפי שלך. Geek Site, Inc. מספקת תמיכה מקוונת מחוץ לביקורים משרדיים מסורתיים והיא מסיבות שונות ומגוונות אחת החברות הצומחות ביותר בתעשיית תיקוני מחשבים.

לקוחות מחשבי TelX מצפים למאמץ בלתי נלאה לפתור בעיות IT במינימום השבתה ועלויות. מחשב TelX הוא באמצעות השירותים שלנו במיקור חוץ פיתרון נהדר לענות על כל הבעיות העסקיות שכל עסק צריך.

מטרת מיקור החוץ

היא לספק את הטכנולוגיה והשירותים הטובים ביותר במחיר הנמוך ביותר האפשרי. בין אם במיקור חוץ או ברכישת פונקציות ושירותים הקשורים ל- IT מצדדים שלישיים או יישומם באופן פנימי, ארגונים יכולים בדרך זו או אחרת לצמצם את הזמן והכסף המושקעים בתשתית ובתפעול ולהקצות משאבים רבים יותר ליוזמות עסקיות אסטרטגיות. כל חברה שרוצה להוציא עלויות ולהתמקד בכישורי הליבה שלה תרוויח ממיקור חוץ של IT.

כריתת הסכם עם חברה נחותה יכולה לסבך את החברה המגייסת במעגל תלות שממנו יהיה קשה להימלט. עלות השארת הסכם מבחינת זמן אבוד ומורל הצוות יכולה להיות משמעותית.

זה יכול להשפיע על הארגון כולו

החל ממשימות פשוטות שעובדים עושים מדי יום וכלה בהיבטים אוטומטיים מסובכים יותר. שאלה זו מכרסמת בבעלים של עסקים קטנים שמעבירים את השליטה לעובדים חדשים או לאנשי מכירות. בין אם אתה מוסר את האחריות של חלק מהעסק שלך במשרה מלאה לעובד חדש או לספק חיצוני, ישנם סיכונים.

מיקור חוץ

הוא נוהג עסקי בו חברה מעסיקה צד שלישי לביצוע משימות, ביצוע פעולות ומתן שירותים לחברה. זה נוהג המאפשר לחברה חיצונית לספק שירותים שבדרך כלל יסופקו בבית. הצד השלישי מספק לעובדיו ומערכות מחשב משלו לביצוע משימות ושירותים באתר במתקני החברה עצמה או במיקום חיצוני.

למרות שמיקור חוץ של מחשבים עשוי להיות לא הגיוני במיוחד, חברות מסוימות מתירות לספקי שירותים חיצוניים להשתלט על שירותי מחשוב ושירותי IT עבור עסקיהם. שירות לקוחות, משאבי אנוש ומכירות מוציאים לעתים קרובות מחלקה אחרת.

בהתחשב ביתרונות אלה

חברות מסוימות עשויות להחליט למיקור חוץ של פונקציות התמיכה של העסק שלהן כדי לרכז משאבים בכישורי הליבה שלהן, מה שיכול לעזור להן להשיג יתרון תחרותי בשוק. לדוגמא, חברות יכולות לבצע מיקור חוץ אם אינן מסוגלות לגייס עובדים במשרה מלאה עם המומחיות והניסיון הדרושים לביצוע פעילויות ספציפיות. חברות מסוימות עשויות לבחור במיקור חוץ כדי לעמוד בדרישות הרגולטוריות וההתחייבויות של צדדים שלישיים.

הם שוקלים סיכונים והטבות רבות כאשר הם מייעצים ללקוחות לשקול למיקור חוץ של העסק שלהם

במחקר שלנו, מצאנו שחברות רבות אינן מצליחות לכלול עורכי דין בתחום ה- IT או מומחי מיקור חוץ יותר בצוותי המשא ומתן שלהם. צוותי מומחים כוללים מומחים טכניים פנימיים עם הבנה מעמיקה של צרכי ה- IT של החברה, יועצי מיקור חוץ בתחום ה- IT שיכולים לתרגם דרישות אלה לדרישות ספקים, עובדים לשעבר של ספקים שיכולים לספק שירותים כאלה במסגרת החוזה, ועורכי דין המתמחים בתחום ה- IT ו יכול לחשוף סעיפי עלויות נסתרות בחוזים.

כאשר חברה מחליטה למיקור חוץ על שירות או מערכת בכדי לנהל משא ומתן על חוזה היא זקוקה לצוות שיפעל כמנהל חוזה וממשל מערכות שירות. חברת מיקור החוץ יכולה להסתמך על הידע, הניסיון והמומחיות של צדדים שלישיים.

זה יכול לשכור עובדים מאומנים בפחות כסף ועוזר לעסק לחסוך כסף

לדוגמא, אם מנכ"ל חברה קטנה וצומחת מבצע את כל עבודותיהם במיקור חוץ, הם לא יצטרכו להתמקד בבניית ידע פנימי. אך אם הם יצטרכו למיקור חוץ ממנה, הם אינם יכולים להרשות לעצמם להעסיק מומחים במשרה מלאה.

בניית מחלקת IT פנימית גדולה פשוט לא הגיונית כשמדובר במציאת מומחים לתמיכה במחשבים ורשתות עבור העסק שלך

במקום לשכור עובדים במשרה מלאה לניהול רשת המחשבים שלכם, תוכלו למיקור את שירותי ה- IT שלכם בסוכנות המתמחה במתן שירותים אלה לעסקים.

הונדרטה

אם לא אלפי חברות כיום משתמשות בצורה מסוימת של מיקור חוץ ב- IT במידה מסוימת כיום, וחלק גדול ממנה נוגע למגזר הטכנולוגיה. כבעל עסק קטן, יתכן שהיה לך הרעיון למיקור חוץ של כמה היבטים של העסק שלך לאחרים. היתרונות של מיקור חוץ עשויים להיראות ברורים, מקודמים על ידי מומחים בענפים רבים כתגובה להפחתת עלויות לתפקודים עסקיים מטכנולוגיית מידע לחשבונאות, שיווק ומשאבי אנוש. אולי נראה שאפשר לנהל חברה שלמה מבלי להעסיק עובד אחד.
לעוד פרטים נוספים על מיקור חוץ לשירותי מחשוב עבור עסקים ונתנאל דוידי ניתן לגלוש לאתר dcom.co.il

חברות מסתמכות במידה רבה על טכנולוגיית המידע (IT)

כדי לגשת למאגרי מידע גדולים של מחקרי שוק, למשל, כדי למצוא לקוחות חדשים או את האינטרנט כחלון ראווה. עלויות פיתוח ותחזוקת IT מרקיעות שחקים. קל להבין מדוע חברות שוקלות להעביר נכסי IT, חכירות ועובדים לצדדים שלישיים שמבטיחים חסכון מבלי לאבד שטח לתחרות. בין אם אתה מומחה למיקור חוץ ב- IT או רק לשקול אפשרות זו עבור חברת הלקוחות שלך, תוכל ליהנות מסקירה כללית של היתרונות והחסרונות של מיקור חוץ ב- IT.

אם אתה מספק חבילת שירות מספק תמיכת IT במיקור חוץ

זה עשוי לכלול את העלות של רישיונות תוכנה מסוימים שעל החברה שלך לשלם כדי לשמור על פעילותה הסדירה. חברות מסוימות עשויות להציע תשלום אחיד עבור השירות, חלקן עשויות לגבות ממך רישיונות תוכנה נוספים לקנות בשמך ואחרות עשויות להוסיף עמלות לחבילת השירות שלך. למה שצריך לצפות בנוסף לעלות שירותי רישוי תוכנה וכיצד זה ישפיע על העלות הכוללת של ה- IT עבור מרבית החברות שמוציאות מיקור חוץ ממומחי תמיכה במחשבים ורשתות היא דרך קלה להגדיל את השירות ולחסוך כסף בהשוואה למה שהם היו משלמים לו. לשכור עובדים משלהם.

דילוג לתוכן