מטבחים אנגליים מהיצרן לצרכן

ppcking.co.il  > Uncategorized >  מטבחים אנגליים מהיצרן לצרכן
0 Comments

English Kitchens to the World

חלק זה יחקור את ההיסטוריה של מטבחים אנגליים וכיצד הם התפתחו עם הזמן.

ההיסטוריה של המטבחים האנגלים היא אחד הסיפורים המעניינים ביותר בעיצוב מטבחים. בחלק זה, נחקור כיצד המטבחים הללו התפתחו לאורך זמן ואת ההשפעה שהייתה להם על העולם.

המטבחים הראשונים נועדו לבשל אוכל, לא להיות מרחב חברתי לבישול ואכילה – חלל שהיה שמור באופן מסורתי למעמד הגבוה. המטבח הפך למקום חברתי באנגליה במהלך המאה ה-18 עם משפחות מהמעמד הגבוה שארחו בו ארוחות ערב או השתמשו בו כחדר אוכל לא רשמי.

המטבח האנגלי הוא חלק מהבית שהרבה פעמים מתעלמים ממנו לטובת חדרים זוהרים יותר כמו הסלון או חדר השינה. אבל, זה מילא תפקיד חשוב בהיסטוריה של אנגליה.

חלק זה יתמקד בהיסטוריה של מטבחים אנגליים ומה שאתה צריך לדעת עליהם.

איך מטבחים אנגליים מעצבים את המטבח הבריטי

המטבח האנגלי הוא הרבה יותר מחלל תועלתני בלבד להכין בו אוכל. זהו מקום עבודה וחברותא, מוקד ליצירת קשרים חברתיים ומוקד חשוב להעברת מסורות תרבותיות.

המטבח האנגלי עוצב על פי טעמם וצרכיהם של תושביו, אך גם על פי הנסיבות החברתיות והכלכליות שבהן הוטבע.
בכדי לבדוק מידע בתחום של מטבחים אנגליים מהיצרן לצרכן מומלץ לבקר באתר daniel-k.co.il

המטבח האנגלי הוא מטבח המעוצב באופן שישמש לבישול והכנת אוכל. המטבח בבית אנגלי היה באופן מסורתי החדר החשוב ביותר, שכן בו התבצעו כל הבישולים.

ישנם סוגים רבים ושונים של מטבחים אנגליים, מהיצרן ועד לצרכן. המפיק של מטבח אנגלי הוא האדם שמעצב ובונה אותו. הצרכן של מטבח אנגלי הוא מי שקונה ומשתמש בו.

המטבח הבריטי עוצב על ידי הרבה דברים, אבל לא יותר מהמטבח האנגלי. הסיבה לכך היא שכאשר תסתכל על מטבח בריטי טיפוסי תבחין שיש קווי דמיון רבים למטבח אנגלי.

ההיסטוריה של מטבחים אנגליים באמריקה

מטבחים הם חלל בבית שלעתים קרובות מתעלמים ממנו כאתר בעל משמעות היסטורית ותרבותית חשובה. המטבח הוא לב הבית והוא קיים מאז שנות ה-1800. זה היה מקום שבו נשים יכלו למצוא כוח ועצמאות בתפקידן כעקרת בית.

ההיסטוריה של המטבחים האנגליים באמריקה היא היסטוריה מעניינת, אבל זה יכול להיות קשה להבין בלי קצת ידע רקע על איך נראו החיים של אלה שחיים באנגליה בתקופה זו. מטבחים אנגליים רבים יוצרו מעץ כהה, מה שגרם להם להיראות מלוכלכים לאורך זמן בגלל פיח מדורות פחם ושומן בישול. זה גרם לאנשים רבים לחוש בושה כאשר היו להם אורחים או כאשר הם היו מבקרים בבתים אחרים.

בשנת 1837, תאורת גז הוכנסה למטבחים בפעם הראשונה והיא הפכה לפופולרית במהירות מכיוון שהיא ביטלה פיח משריפות פחם וכתמי שומן לבישול על קירות ותקרות. נורות גז גם עזרו להפוך מטבחים לבהירים יותר וגם למראה נקי יותר מאשר לפני הכנתם

היסטוריה קצרה על מטבחים אנגליים באוסטרליה

מטבחים הם הלב של כל בית. הם המקום שבו משפחות מבלות יחד, זה המקום שבו אנחנו מכינים אוכל ומתרועעים. זה גם מקום שאפשר לשכוח ממנו בקלות בתהליך של שיפוץ או בניית בית חדש. עם זאת, במהלך השנים האחרונות חלה עלייה מחודשת בעניין המטבחים ובחשיבותם לבתים אוסטרליים.

ההיסטוריה של המטבחים האנגלים באוסטרליה קשורה קשר הדוק להגירה ולשינוי חברתי. המטבחים הראשונים יובאו מאנגליה ונמצאו בעיקר במשקי בית עשירים עם אחוזות גדולות. מטבחים אלו תוכננו לבישול כמויות גדולות של מזון למספר רב של אנשים, לרוב עם משרתים שיסייעו בעבודת ההכנה. ככל שיותר אנשים היגרו לאוסטרליה, הם הביאו איתם מסורות ומאכלים שונים שהשפיעו על האופן שבו האוסטרלים בישלו ואכלו בבית. זה הוביל לעלייה בביקוש לסוגים חדשים של עיצובי מטבחים המתאימים יותר לאורח החיים האוסטרלי כולל חללים קומפקטיים יותר, תנורים קטנים יותר ומחירים נוחים יותר.

חשיבות הבישול במטבח של אנגליה בעבר ובהווה

בישול הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר של התרבות הבריטית. זה היה חלק בלתי נפרד מהמטבח האנגלי במשך מאות שנים. כיום, הבישול הפך פחות פופולרי, אך הוא עדיין נותר חלק חשוב מהתרבות והמסורת הבריטית.

המטבח באנגליה השתנה רבות עם הזמן: מהתקופה הקדם-תעשייתית ועד היום, ניכר כי לבישול היה תפקיד משמעותי בעיצוב המטבח האנגלי.

בעבר, הבישול והמטבח היו חלק מרכזי בתרבות האנגלית. הם היו מקום להתרועע ולחלוק אוכל עם חברים ובני משפחה. כיום, הבישול אינו חשוב כמו פעם באנגליה. אנשים צורכים יותר ארוחות מחוץ לביתם והם אוכלים לעתים קרובות יותר בחוץ.

דילוג לתוכן