מוצרי פרסום לכנסים ואירועי חברה

ppcking.co.il  > עסקים ותעשייה >  מוצרי פרסום לכנסים ואירועי חברה
0 Comments

פריטים בחינם המופצים למשתתפי הכנס הם דרך קלה להשאיר רושם מותג מתמשך ולתת לאנשים סיבה לזכור את השם והרעיון. סווג הכנס יכול לשמש כפריט קידום מכירות לחם וחמאה לעסקים. חדרי ישיבות יכולים להיראות שונים מאוד עבור משתתפי אירועים ומציגים.

כאשר אירועים אישיים באים לידי ביטוי

על משתתפי הכנס להיעזר במוצרי פרסום איכותיים על מנת להפוך את כל החוויה למוחשית. פריטי קידום מכירות מופצים לא רק למשתתפים באירוע, הם גם מהווים נושא עבור נציגי המותג שלך כיוון שקל להבחין בהם בבניין כנסים עמוס ועוזרים להם להתבלט מההמון. המתנות הטובות ביותר לכנס למשתתפים הן אלה שעוזרות לקדם מכירות בכנס או ביריד.

מודעות למותג

היא לא הדרך היחידה למשוך חברות, אך מוצרי קידום מכירות יכולים להציע משהו לאנשים המשתתפים באירוע או בכנס בו הארגון שלך נמצא, כדי לגרום להם להרגיש שהארגון שלך היה הקשר הראשון שלהם. אנשים אוהבים להשתולל באירועים וכנסים, במיוחד כשמדובר בבלוג או באתר של חברה. זהו רעיון חדש יחסית, אך אנשים לומדים כיצד להפוך את שקי החבטות לזמינים בכנסים ובאירועים.

כאשר מתכננים כנס או אירוע

זהו אדיבות נפוצה לספק שקיות ועידה למשתתפים שלך. לשקית סוואג יש משמעות של שקית מלאה בפריטי קידום מכירות חינם שתוכלו לתת למשתתפי האירוע שלכם. Swag היא מתנה או מוצר בחינם עם הלוגו או שם המותג של חברה שמופצת למשתתף באירוע.

כנסים ואירועים הם הזדמנות לשווק את המותג שלך לאנשים נוספים. מתנות ועידה ומתנות ממותגות משאירות את העסק שלך בראש של משתתפי כנס ואנשי מקצוע. SwagMagic מציעה ארגזי סווג תפורים שיעזרו לך לתכנן את הכנס והאירוע שלך.

עם תעשיית חומרי הפרסום והשיווק של 24 מיליארד דולר פורחת

מציאת הפריטים שאנשים אוהבים יכולה להיות אתגר. הכנסים עמוסים, כך שנראה שאתה הבעלים והמפעיל חנות סוואג משלך לעובדים וללקוחות. תנו לנו להיכנס לעולם מוצרי הסוואג האיכותיים ולהפוך את הסוואג למשהו בר קיימא ויעיל שמשתתפי הכנס נאחזים בו.

מציעים למשתתפים שקיות ופריטים בחינם

כולל פריטים מתקדמים כגון כרטיסי מתנה ומוצרי טכנולוגיה. רעיונות של תיקי סוואג לעסקים צריכים לכלול פריטים שהמשתתפים ישתמשו בהם באירוע. קח את הזמן לחפש סוואג ומתנות פונקציונאליות כדי למצוא פריטים המשמשים באירועים, וסיים עם מספר נקודות מגע עם הצרכנים כדי לשמור על המותג שלך אורגני מול הלקוחות.

סווג הוועידה המטיילת כולל פריטים שהמשתתפים יכולים להשתמש בהם במהלך הטיול שלהם

השתמש בו לאירועים עם משתתפים בינלאומיים, מפגשים רב עיריים כגון מופעי דרכים וסדרות סדנאות, ולאורחים הנוסעים לאירועים כאלה ואחרים. גלה את התשובות לשאלות הבוערות שלך הקשורות בוועידת Swag כדי ללמוד עוד על הדברים שיכולים להגביר את האירועים שלך.

ישנן מאות או אלפי אפשרויות בכל הנוגע לפריטי סוואג זמינים ויש סיכוי טוב שכמה חברות יחלקו את אותו תיק או פריטי מתנה או פריטים באותו כנס

לדוגמה, פריטי סוואג איכותיים יגרמו למשתתפים לחשוב על האירוע ועל המותג שלכם לאורך כל השנה. לתת למנויים שלך שקיות פרסום מכוערות מלאות בפריטי סווג חסרי תועלת עלולה להשפיע לרעה על המותג שלך.

למרות שהם לא מחזיקים מעמד כל עוד סחורה נהדרת אחרת

הם יכולים לשמש דרך מעניינת לאנשים לדבר על המותג שלך מחוץ לכנס עצמו. השתמש ב -10 מוצרי קידום מכירות אלה בעת קידום העסק שלך כדי להגביר את המודעות למותג ולמסור פריטים שאנשים אוהבים לשתף ולהעריך. השתמש בתיקי ועידה טכנולוגיים בת קיימא לאירועים בכל גודל – פריטים אלה מתאימים במיוחד לכנסים גדולים יותר מכיוון שהם ניתנים למיחזור ולשימוש חוזר במשך שנים.

בקבוקי מים רב פעמיים מעודדים את המשתתפים להישאר עם לחות

מה שעלול להיות קשה לאנשים לזכור כשהם ממהרים מאירוע לאירוע. תיקי גודי לאירועים עסקיים הם אחד משיאי כל כנס או אירוע. ככל שהפרסום בתקשורת הופך להיות יקר יותר, הגיוני יותר להפוך מוצרי פרסום לאירועי קידום מכירות המציעים תמריצים מיוחדים כגון הנחות, הגרלות ופריטים בחינם.

מנהלי אירועים ארגוניים מזמינים אירועי מקום לקיום פגישות עסקיות

כנסים, אירועי רשת, תערוכות, השקות מוצרים, סמינרים לבניית צוותים והדרכות בסביבה מותאמת אישית. כנסים וירידי סחר הם קריטיים לתעשייה, ובעיצומה של המגיפה מנסות חברות להפוך אירועים אלה לאירועים וירטואליים. לדוגמה, אירועי קידום מכירות יכולים להתקיים במסיבת עיתונאים, אירוע קידום מכירות או השקת מוצר.

רמקולים ברמה גבוהה, הזדמנויות לרשת, ואחרון חביב, חילופי כנסים, מתנות קידום מכירות ופריטי קידום מכירות מבטיחים כי ירידי סחר וכנסים אינם מוזנחים. הכירו את המוצרים שהקהל שלכם יאהב, ושם החברה והלוגו שלכם עליהם.

המשתתפים הפוטנציאליים הם אנשים עסוקים שצריכים לשכנע את הבוסים שלהם להשקיע באירוע שלך

ואם אתה לא מוכר אותם, הם לא ירצו. מוצר עם ספלים באיכות גבוהה שווה לשמש אנשים אחרים כאסטרטגיה שיווקית ולהעביר הלאה כך שתזכור אותו לנצח. אנו נותנים ערכות קבלת פנים לעובדים (רמז לחבילות קבלת פנים לעובדים וערכות עלייה לעובדים) לעובדים באירועי חברה כמתנות לכנסים ארגוניים.

דילוג לתוכן