מה זה asana

ppcking.co.il  > עסקים ותעשייה >  מה זה asana
0 Comments

אסאנה, אחד ממונחי היוגה הנפוצים ביותר כיום, מתייחס לתנוחות וטכניקות נשימה שונות ופשוט חשוב במיוחד לתרגול יוגה. ברגע שאתה מדבר אסאנה, אתה אמור להיות מסוגל לדבר על זה, ועליך לעשות את זה בכל פעם שמתחשק לך. האם ידעת שאסאנה כל כך חשוב שזה גם שמו של כלי ניהול פרויקטים צומח? ליתר דיוק, אסאנה עוקבת אחר כל המידע הקשור לפרויקט, כלומר אוסף מידע הקשור לפרויקט זה, כולל משימות, מועדים, מצב הפרויקט, חברי הצוות ומידע אחר. ב- Asanas תוכלו לראות את כל המשימות שלכם על ידי קביעת מועדים ולשתף אותם עם הצוות שלכם. בדרך זו אנו יכולים לעקוב אחר הזמן והמשימות שמוציא כל אחד מחברי הצוות לפרויקט מבלי לדלג עליו.

פרויקטים ומשימות של אסאנה מאורגנים על פי מצב הפרויקט, מועדים, חברי צוות ומידע אחר על הפרויקט. לכל פרויקט או משימה יכול להיות שרשור של שיחה ותוכל להזכיר אנשים או משימות, וליצור קישורים המבססים קשר בין האלמנטים באסאנה.

ל- IT ולאסאנה יש תבניות שעוזרות לך לנהל פרויקטים משותפים שעליך לעשות על בסיס יומי

כמו עבודה עם מחלקות כמו שיווק, עיצוב, משאבי אנוש וכו '. AsANA הציגה לאחרונה תכונה חדשה לגמרי בשם "טפסים אסאנה", המאפשר ליצור טפסים מותאמים אישית כדי לייעל את דרישות העבודה של החברה שלך ואת התקשורת הצוותית. אתה יכול להוסיף שאלות, עותקים, בקשות וכל סוג של קבצים מצורפים בעת יצירת טופס.

אסאנה מאפשרת לך ליצור משימות

לקבוע מועדים, לפקח על לוחות זמנים, להפוך את המשימות לתלות במשימות אחרות ולעשות הרבה דברים אחרים. אתה יכול לגשת ללוחות סגנון של Kanban וליצור ולגשת למשימות מתוך סביבת העבודה שלך כדי לנהל בקלות את הפרויקטים שלך. בסביבת העבודה של asanas שלך, אני יכול לפקח על ציר הזמן שלי, ליצור משימות עבור חברי הצוות, להפגיש בין חברי הצוות ואפילו לעשות המון דברים אחרים במקום אחד. בזמן שאני מנהל את הפרויקט שלי. ניתן לייבא את כל המשימות או הפרויקטים שלי של אסאנה מ- TimeCamp ולהגדיר אותם כפי שהוגדרו ב- AsANA.
למידע נוסף בנושא של מה זה asana כדאי לגלוש לאתר fillva.com

אתה בטח יודע שאסאנה

היא דרך נהדרת לנהל את הצוות שלך ואת הפרויקטים שלך, אבל מה זה, איך זה עובד, ומה הן כמה מהאפליקציות הנהדרות לניהול פרויקטים? אחת מהן היא Kanban, מסגרת קוד פתוח ליצירת אפליקציות נהדרות לניהול פרויקטים. מבחינה טכנית, אסאנות יכולות לשמש למגוון רחב של פרויקטים וסגנונות ניהול, אך זו למעשה רק תוכנית לניהול משימות. למרות שהיא מבחינה טכנית יכולה להשתמש במגוון רחב יותר של סגנונות ניהול פרויקטים, זוהי למעשה תוכנית ניהול משימות, אם כי AsANA היא טכנית יותר תוכנית ניהול משימות.

אסאנה מיועדת לצוותים ולכן הם משקיעים פחות זמן בכתיבת מיילים על סטטוס ויותר זמן בפועל בעבודה על מה שצריך לעשות.

למערכות PM רבות וחברות קטנות ובינוניות אין יכולות ניהול תיקי פרויקטים

אך מה ש- Asana Monday.com עושה מרשים. זה מאפשר לחברות לבצע יוזמות, פרויקטים ומשימות חשובות. תוכנת ניהול עבודה כגון Asanas מאפשרת לחברי צוות ומנהלים לסקור משימות שהושלמו ולעמוד בזמנים. סוג זה של מנטליות ניתן לראות בשיטות ניהול המשימות השונות שנבחרו על ידי חברות כמו מיקרוסופט, גוגל, פייסבוק, מיקרוסופט אופיס, שירותי האינטרנט של אמזון (AWS) ורבים אחרים.

בסופו של דבר

אסאנה ClickUp הוא כלי לניהול פרויקטים בו אתה משתמש בצוות שלך, אך אם אינך מרגיש בנוח עם התכונות והמגבלות של טרלו, שקול את אסאנה ככלי לניהול משימות. אם הארגון שלך זקוק לגמישות רבה יותר בניהול תיקי הפרויקטים ובניהול הצוות, אינך יכול לשכוח את טרלו ואסאנה לענות על כל צרכיך. אם אתם מחפשים כלי לניהול פרויקטים שמכיל מספר סוגי צוות בארגון, זה יתאים לכם היטב.

העיצוב המתחשב והגמישות של אסאנה הופכים אותו לאידיאלי עבור צוותים שעובדים מבוסס. אסאנה מאפשרת לצוותים לעבוד יחד, לארגן ולעשות את עבודתם בזמן אמת ללא צורך בכלי ניהול פרויקטים נפרד.

אסאנה מתאימה ביותר לחברות הזקוקות לניהול משימות אך אינן זקוקות לתכונות מובנות

מבחינת תקצוב או שכר עבודה. אסאנה לא יכולה לעשות זאת לחלוטין, אך היא יכולה להתמודד עם פרויקטים פחות מורכבים שבהם ניהול משאבים ולוחות זמנים אינו כל כך חשוב. הוא מציע גם מאפייני תקצוב וחשבונית מקוריים, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור עסקים קטנים עד בינוניים עם תקציבים מוגבלים.

תוכנה לניהול פרויקטים כמו אסאנה נועדה להקל על חייכם

ואחת הדרכים שהיא עושה זאת היא על ידי אוטומציה של משימות רבות. זהו כלי עבודה המאפשר לך להיות במקום טוב ולהיפטר מתהליכי עבודה קדחתניים, אך קשה ככל שיהיו הפרויקטים שלך. בסך הכל, זהו כלי רב עוצמה לניהול פרויקטים, וצוותים רבים חוו פרודוקטיביות מוגברת מאז הפריסה. Asanas מציעה דרך נהדרת לנהל פרויקטים על ידי עזרה בתכנון וארגון משימות לפני שהם חוזרים על עצמם בפרויקטים מורכבים.

דילוג לתוכן