מה זה תמהיל משכנתא

ppcking.co.il  > הלוואות למימון בית מחדש >  מה זה תמהיל משכנתא
0 Comments

נקודות מפתח הלוואת קומבינציה מורכבת משתי הלוואות משכנתא נפרדות שהונפקו על ידי אותו מלווה לאותו לווה. חלק מהמלווים מציעים הלוואות גב אל גב ישירות, מה שמאפשר לך לקבל שתי משכנתאות נפרדות באותו מקום. לרוכשים דירה קיימת, הלוואת קומבינציה יכולה להיות בצורת משכנתא של 80-10-10.

בהתאם למבנה ההלוואה

לווים המקבלים הלוואת איחוד עשויים יצטרכו לבצע תשלום משכנתא אחד או שניים. קבלת הלוואת קומבינציה יכולה להגדיל עלויות מבחינת ריבית ועמלות, ומשמעותה גם להטוט בין שני תשלומי משכנתא. אז אתה יכול לשלב שתי משכנתאות לאחת, ולמעשה להוריד את הריבית שלך ואת סכום הריבית הכולל שאתה משלם. ניתן לשלב משכנתא על שני נכסים למשכנתא אחת.

שיקול אומר שרוכשים המתכננים להשתמש במשכנתא לרכישת הנכס יצטרכו לקבל הלוואה לעסק

במקרה של בית חדש, הלוואת תיק מורכבת בדרך כלל ממשכנתא בריבית מתכווננת למימון הבנייה, ולאחריה הלוואה שנייה, בדרך כלל משכנתא ל-30 שנה, כאשר הבית הושלם.

סוג אחד של הלוואה משולבת מספק מימון לבניית בית חדש

ולאחר מכן משכנתא רגילה לאחר סיום הבנייה. הלוואות משולבות יכולות לממן גם רכישת בתים קיימים כאשר הלווה אינו מעוניין לשלם עבור ביטוח משכנתא פרטי. הלוואות לשימוש מעורב לטווח קצר עשויות לשמש לווים עם ציוני אשראי נמוכים יותר או לנכסים נטושים שאינם זכאים לסוגים אחרים של הלוואות לנכס מסחרי. הלוואות לטווח קצר לשימוש מעורב מגיעות בכמה צורות, כולל הלוואות גישור מסחריות והלוואות במזומן.

הלוואות לשימוש מעורב בגיבוי מדינה ממנהל עסקים קטנים או ממשרד החקלאות של ארצות הברית (USDA) הן הסוג הנפוץ ביותר של הלוואות לשימוש מעורב

West Highlands Mortgage Corporation היא דוגמה לחברה רב-תכליתית להלוואות כסף קשה. משכנתא בערבות מדינה היא משכנתא מבוטחת פדרלית. הלוואות אלו פחות מסוכנות למלווים מכיוון שהם לא צריכים לדאוג לגבי ביצוע תשלומים במקרה של ברירת מחדל.

למעשה

ישנם סוגים אחרים של הלוואות שיכולים לחסוך לך יותר כסף עם ריביות נמוכות יותר, גם אם תצטרך לשלם ביטוח משכנתא כלשהו. ייתכן שיש לך ריבית נמוכה על המשכנתא הראשית שלך ונניח שאתה משלם 6 אחוז על המשכנתא שלך. אם תסתכל על זה במונחים של חיסכון בכסף, שמירה על המשכנתא ופירעון המשכנתא עשויה להיות החלטה פיננסית טובה עבורך. לאחר מכן תוכל לקחת את הסכום החודשי שאתה משלם על המשכנתא הראשית שלך ולהוסיף אותו לתשלום ההון העצמי שלך, מה שיעזור לשלם את המשכנתא הראשית שלך די מהר.

אם אתה ממחזר עכשיו ומקבל משכנתא חדשה בין $70,000 ל-$70,000

הריבית החדשה שלך יכולה להיות בסביבות 4 אחוזים, אבל תשלם את ההלוואה של $70,000 במהלך 15 עד 30 השנים הבאות, בהתאם לתקופת ההלוואה . משך הזמן שתבחר בהלוואה. כדי להימנע מעמלה זו, ניתן במקום זאת לשלב את ריבית המשכנתא הקיימת עם ריבית המשכנתא החדשה לתקופה קצובה חדשה של 5 שנים בשיעור שבין 3.39% ל-4.50%. התעריף שאתה משלם מצוין בחוזה שלך, אך הוא יתבסס על הריבית לשלושה חודשים או על הפרש הריבית, שתלוי אם המשכנתא שלך פתוחה או סגורה.

בניגוד ל-PMI עבור משכנתא מסורתית

עליך לשלם את ה-MIP בכל חודש עד שתשלם את ההלוואה. הלוואות FHA גם אינן דורשות PMI, למרות שהן דורשות שתי פרמיות ביטוח משכנתא, אחת משולמת בעת חתימת ההלוואה, אחת משולמת מדי שנה ואחת משולמת מדי שנה. הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים משכנתאות שבהן המלווה (לא הלווה) רכש ביטוח בטחונות ראשוני למשכנתא וגובה דמי ריבית מהלווים הזכאים.

ההלוואות הנדונות בכל זמן נתון חייבות להיות מורכבות מהלוואות מדרגה 1 או הלוואות ליבור או כל שילוב שלהן

כפי שהלווה רשאי לבחור מעת לעת דוגמה 1 מבוסס על מסמך 1 שמור עותק מחק פרסומת הלוואה מיקס דוגמאות במשפט אחד תמהיל הלוואות בסוף השנה (%) [גרף] טבלה 11 מציגה משכנתאות נדל"ן אחרות לפי מדינה וסוג נכס. נזכיר כי הבטחון הראשון בהלוואת החזר הוא לרוב משכנתא בריבית קבועה, עד 80% ממחיר הרכישה של הבית; ושהשעבוד השני הוא לרוב מסגרת אשראי מאובטחת בבית (HELOC). במקרה של הלוואות מצטברות, 80% הם בדרך כלל משכנתא בריבית קבועה ל-30 שנה ו-10% הם קו אשראי מאובטח לבית (HELOC).

ההלוואה השנייה

בדרך כלל קו אשראי של הון ביתי – מגיעה בדרך כלל עם ריביות גבוהות יותר מהמשכנתא הראשונה. הלוואת קומבינציה ידועה כמשכנתא בחזרה מכיוון שהמשכנתא השנייה "משלימה" באופן מטפורי את המשכנתא הראשונה על ידי שילוב ליצירת הלוואה בסכום הכולל שתרצו ללוות. רוב הלווים שמשתמשים בהלוואת החזר מתחילים בפנייה למלווה שבו ישתמשו עבור הבטחונות הראשונים שלהם (משכנתא המכסה 80% מערך הבית).
עבור עוד מידע אודות מה זה תמהיל משכנתא יש לבדוק ב- icon-m.co.il

לא כל מלווי המשכנתאות מציעים הלוואות תיקים

ויש יתרונות וחסרונות לקנייה או בניית בית. אם להזכיר כמה, אולי תרצו לקחת הלוואה אם תרצו להימנע מביטוח משכנתא פרטי; אם קנית בית חדש לפני שמכרת את הישן שלך; אם אתה לא רוצה הלוואה גדולה; או אם אתה קונה דירה. ניתן לרכוש בית ראשוני רק באחת מההלוואות הללו – לא ניתן לממן השקעה בנדל"ן או דירת נופש בהלוואה. ציון האשראי ודרישות החוב הנדרשות לקבלת אחת מההלוואות הללו משתנות בהתאם למלווה, אך בדרך כלל אתה יכול להעפיל אם ציון ה-FICO(r) שלך הוא לפחות 620 והחוב החודשי שלך (כולל תשלומים חדשים) המשכנתא המסורתית. הלוואות משכנתא, אשר צורכות לא יותר מ-43% מההכנסה החודשית ברוטו שלך.

דילוג לתוכן