כרטיס ביקור דיגיטלי חכם

ppcking.co.il  > עסקים ותעשייה >  כרטיס ביקור דיגיטלי חכם
0 Comments

יצרנית כרטיסי הביקור החכמים מובילו הודיעה על השקת כרטיס הביקור החכם הדיגיטלי החדש שלה, הכרטיס החכם הראשון בעולם לכרטיסי ביקור בטכנולוגיה חכמה.

האפליקציה מאפשרת לך ליצור עיצוב רספונסיבי המותאם למכשירים ניידים. האפליקציה מאפשרת לך לנהל את כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלך באמצעות אפליקציית Back Office וליצור תבניות בהן ניתן להשתמש בסמארטפונים של הצוות שלך.

בדרך זו

אינך צריך לבזבז הרבה כסף על הדפסת כרטיסי ביקור חדשים ולסמוך על הצוות שלך לבנות אותם מאפס עם איניגו. למרבה המזל, אתה לא צריך לבחור באפשרות כדי להבטיח שאתה יכול לקבל כרטיס ביקור דיגיטלי חכם עבור העסק שלך, או אפילו את כרטיסי הביקור האישיים שלך. יצרנית כרטיסי ביקור מאפשרת לך ליצור מגוון סוגים שונים של כרטיסים, החל מכרטיסים אלקטרוניים מסורתיים וכלה בכרטיסים דיגיטליים. בחר אם ברצונך ליצור כרטיסי ביקור מסורתיים או אלקטרוניים בלבד ובחר מתוך מגוון רחב של אפשרויות אחרות, כגון דיגיטלי, נייד, טאבלט או שולחן עבודה. HiHello מאפשר לך לפרסם את פרטי הקשר שלך על "כרטיס ביקור" וירטואלי אחד.

ההבדל

הוא שאתה יכול לעצב כרטיס ביקור דיגיטלי יפהפה עם מגוון סוגים שונים של כרטיסים, החל מכרטיסים אלקטרוניים מסורתיים וכלה בכרטיסים דיגיטליים. אין לך את היכולת להתאים אישית את העיצוב המסוגנן שלך כך שייראה כמו כל כרטיס ביקור דיגיטלי אחר, אז היצמד לעיצוב.

תוכנת תוכנה המסייעת לך להמיר את כרטיסי הביקור שלך לפורמט דיגיטלי ולנתח את הנתונים שלך בלחיצה אחת. אתה יכול להתאים אישית את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך עם המותג שלך במגוון דרכים שונות, כגון צבע, גודל, צורה, צבע ואפילו צבע.

כרטיסי ביקור דיגיטליים זהים כמעט לכרטיסי ביקור

אך הם נוצרים ומוחלפים דרך האינטרנט, ולא מודפסים על נייר כרגיל. ישנן תבניות מודפסות לכרטיסי ביקור, או אם אתה מעדיף לעבוד עם פוטושופ, נסה את המדריך שלנו כיצד לעצב כרטיס ביקור. שלא כמו כרטיסי ביקור מסורתיים, כרטיסים דיגיטליים משמשים לחלוקת פרטי קשר עם שותפים ולקוחות.

הם נשלחים ישירות לתיבת הדואר הנכנס של הנמען

כך שאפשר לשלב בקלות אנשי קשר חדשים בתהליך העבודה שלהם. כרטיסי ביקור דיגיטליים יכולים להכיל נתוני קשר ונתונים חברתיים במוצר מוגמר שימושי יחיד המשותף עם הנמען. הם מאפשרים לך לערוך את הכרטיס בכל עת והם תמיד מעודכנים בפרטי הקשר האחרונים. אם יש לך גישה לטלפון או למחשב, יש לך את כל כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך בכל שעה ביום.

אם נדרש מגע פיזי, אתה יכול לתקוע אותו בכיס או אפילו על פרק כף היד שלך כדי לגשת במהירות למחרת.

כרטיסי ביקור נייר ודיגיטליים מצוינים כשמדובר בשיתוף פרטי קשר וביצירת רושם מתמשך

בעידן הדיגיטלי, חשוב שתשתמשו בהם גם כדי לשתף את פרטי הקשר שלכם בתצוגה נוחה. כרטיס ביקור דיגיטלי מושלם לאיחוד כל החשבונות ופרטי ההתקשרות שלכם לתצוגה יחידה ולשיתוף עם חברים, עמיתים – עמיתים, בני משפחה, עמיתים ואפילו חברים של חברים.

אתה יכול לשים כמה שיותר או מעט מידע בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך שאתה רוצה

ולעולם לא ייגמר לך המקום. בין אם תבחר בכרטיסי ביקור דיגיטליים או נייר, הם נועדו להשפיע. כאשר אתה מוכן ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי, עליך לעבור על היישומים הטובים ביותר העומדים לרשותך.

לחלק מהיישומים הדיגיטליים של כרטיסי ביקור יש פגמים ועלולים לגרום לבעיות כאשר אתה משתף את הכרטיסים שלך עם לקוחות או אחרים. בדרך החוצה, תוכלו לנתח במהירות ולייבא נתונים מכרטיסיכם הרגילים באמצעות סורק כרטיסי ביקור מנייר.

ניתן להטמיע את כרטיס הביקור הדיגיטלי בכרטיס נייר על ידי הצבת קוד QR קטן או תמונה בפינה

כשאתה יוצר רקע וירטואלי, קשר אותו לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך והציג את קודי ה- QR בצבע אחר. כשמישהו סורק את הקוד, כרטיס הביקור הדיגיטלי מופיע על המסך. משם, אתה יכול לשמור את הכרטיס ב- VCF וניתן להדפיס את כרטיסי הקשר שלך כמו כרטיסי ביקור רגילים ולהשתמש בהם בפורמט דיגיטלי.

אם אתה נמצא במרחק רשת, אתה יכול לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך על ידי העתקת הקישור מהכרטיס והדבקתו בספר כתובות הדוא"ל שלך.

אם המותג שלך חשוב לעסק שלך וקוד QR

הוא הדרך העיקרית שלך לשיתוף כרטיסי ביקור, כדאי לשקול להירשם כמנוי ל- HiHello Professional או Hello Business. אם אתה מוכן לעבור מכרטיסי ביקור מנייר לדיגיטליים, הירשם ל- Hello Hello בחינם. אפליקציית כרטיסי הביקור הדיגיטלית החינמית לאנדרואיד ו- iOS מאפשרת לכם ליצור, לאחסן ולשלוח אנשי קשר ללקוחות פוטנציאליים. HiHello היא רשת עולמית של יותר מ -1.5 מיליון חברות, עסקים וארגונים המסייעת לך לאצור ולהרחיב את הרשת שלך.

דילוג לתוכן