כספת ביתית דיגיטלית מחיר

ppcking.co.il  > Uncategorized >  כספת ביתית דיגיטלית מחיר
0 Comments

מדוע אתה צריך כספת ביתית, ומה עליך לשקול לפני רכישת אחת

כספת ביתית היא כלי חשוב להגנה על חפצי הערך שלך. כדאי להחזיק כזה גם אם אין לכם חפצי ערך בבית. הזמן הטוב ביותר לקנות כספת ביתית הוא לפני שאתם צריכים אותה, אבל אם כבר שדדו אתכם או שאתם בתהליך של מעבר דירה, אף פעם לא מאוחר מדי.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון בקניית כספת ביתית הוא איזה גודל אתה צריך. גודל הכספת יהיה תלוי בגודל הבית שלכם וכמה מקום פנוי יש לכם. כדאי גם לחשוב מה צריך להגן בתוך הכספת הביתית ואיזה סוג של הגנה היא צריכה, וכן האם יש תקנות ספציפיות שחלות באזורכם.

כדאי גם לשקול האם אתם רוצים או לא מנעול ביומטרי או רק מנעול מפתח, והאם אתם רוצים או לא מנגנוני נעילה דו כיווניים בכל ארבע פינות הדלת. מנעולים ביומטריים יכולים להיות נוחים יותר ממנעולי מפתח בגלל

כספות דיגיטליות לבית הן מוצר חדש יחסית בשוק. הן אינן פופולריות כמו כספות מסורתיות מכיוון שהן יקרות יותר ולא מאובטחות. אבל, הם מציעים הרבה יותר נוחות מאשר כספות מסורתיות מכיוון שניתן לגשת אליהם מכל מקום עם חיבור לאינטרנט.

אין תשובה נכונה למה כדאי לקנות, אבל חשוב להבין את היתרונות והחסרונות של כל סוג של כספת לפני שקונים.

מבוא

הכספת הביתית הדיגיטלית היא מכשיר שמתחבר לאינטרנט ופועל כמכשיר אחסון לנתונים דיגיטליים. ניתן להשתמש בו לאחסון קבצים חשובים, סיסמאות, פרטי חשבון בנק ועוד.

כספות דיגיטליות לבית קיימות כבר זמן מה, אך רק לאחרונה הן הפכו סבירות עבור רוב האנשים. הם זמינים כעת בכל מיני נקודות מחיר שונות מה שאומר שאתה יכול למצוא אחד שמתאים לתקציב ולצרכים שלך.

הכספת הביתית הדיגיטלית היא דרך מצוינת להגן על הנתונים שלך מפני האקרים ופושעי סייבר אחרים שאולי ירצו לגשת אליהם. זה גם נהדר אם אתה צריך מקום לאחסון סיסמאות או מידע רגיש אחר שאתה לא רוצה שאחרים יראו אבל עדיין צריך גם גישה מהירה.

כספות דיגיטליות לבית הן דרך מצוינת לשמור על חפצי הערך שלך בטוחים. הם לא רק מאובטחים אלא גם יש להם הרבה מקום. החלק הטוב ביותר הוא שהם במחיר הטוב ביותר.
למידע מורחב אודות כספת ביתית מקצועית וכספת ביתית דיגיטלית מחיר ניתן לבקר באתר safe4u.co.il

מהו דגם הכספת הביתית המדורג הכי טוב באמזון?

כספת ביתית דיגיטלית היא מכשיר אלקטרוני המאחסן את חפצי הערך שלך, כולל מזומנים, תכשיטים וחפצים אישיים אחרים. ניתן לרכוש אותם במגוון טווחי מחירים ובעלי תכונות משתנות.

לדוגמה, לחלק מהכספות יש טכנולוגיית טביעת אצבע בעוד שאחרות משתמשות בלוח מקשים או בקוד כדי לגשת לכספת.
עבור פרטים נוספים בנושא של כספת דיגיטלית מחיר וכספת ביתית דיגיטלית מחיר נא לגלוש לאתר safe4u.co.il

דגם הכספת הביתית המדורג הכי טוב באמזון הוא Liberty Safe QAP1BE-24-GBA כספת אקדח 24 אינץ' עם מנעול אלקטרוני. יש לה דירוג של 4.5 כוכבים ועולה 600 $ בתוספת משלוח.

הוא מדורג להגנה מפני אש עד 1875 מעלות פרנהייט עד 90 דקות ויש לו מנעול אלקטרוני עם אפשרות מפתח גיבוי.

ישנן גם אפשרויות משתלמות יותר, כגון ארון אבטחה עמיד באש Stack-On E-24 16, שעולה 150$ פחות מ-Liberty Safe QAP1BE-24-GBA כספת אקדח בגודל 24 אינץ' עם מנעול אלקטרוני, אך אין לו דירוג גבוה כל כך.

דגם הכספת הביתית המדורג הכי טוב באמזון הוא הכספת הביתית הדיגיטלית, בעלת דירוג של 4.4 מתוך 5 כוכבים.

הכספת הביתית הדיגיטלית היא כספת מנעול דיגיטלית העשויה מפלדה ובעלת מנעול אלקטרוני עם לוח מקשים וסורק טביעות אצבע ביומטרי. זה יכול לאחסן עד 8 טביעות אצבע ומגיע עם 3 מפתחות גיבוי. המידות הן 10 אינץ' על 12 אינץ' על 18 אינץ'.

כספת ביתית זו כוללת מערכת אזעקה שתודיע לכם אם מישהו ינסה לפרוץ או לפתוח את הדלת ללא רשות ויש לה גם מערכת אבטחה בדירוג B, מה שאומר שהיא יכולה לעמוד עד 15 דקות של התקפה של כלי עבודה ידניים לפני הפתיחה .

דילוג לתוכן