חנות וירטואלית חינמית

ppcking.co.il  > עסקים ותעשייה >  חנות וירטואלית חינמית
0 Comments

תכונות המסחר האלקטרוני של Weebly הן דוגמה מצוינת לכך: אתה מקבל חישובי מס, מערכת ניהול סחורה חזקה וקודי קופונים. לפני כמה שנים נקנה Weebly על ידי Square, ענקית התשלומים המקוונת, והם החליטו להציע את מרבית תכונות המסחר האלקטרוני החלקלקות של Weebly בתכנית החינמית שלהם, שהיא נדיבה למדי. אמזון, הידועה בזכות יוצרת האתר שלה, מאפשרת לך להוסיף חנות מקוונת בחינם.

האתר הבסיסי שלך הוא בחינם, אך עליך לשלם כדי להרחיב או להוסיף מוצרים נוספים אם ברצונך להרחיב או להוסיף אותם למשל. אתה יכול למכור עד 5 מוצרים, וזה לא רע, אבל ספקים אחרים מציעים הרבה יותר.

אם התוכנית החינמית המוזכרת לעיל עבור בוני אתרים אינה עונה על צרכיך

עליך לשקול לעבור לתכנית פרימיום. יוצרי אתרי חנות וירטואלית חלופיים אחרים בתשלום מציעים פתרון מוכן יותר לשימוש, כך שתוכלו לחזור ליסודות כבר מההתחלה. כמובן שהם מחזיקים מעמד בעולם המסחר האלקטרוני; הם מוכיחים שהם המפתח לפיתרון מקיף של מסחר אלקטרוני הדואג לחוויית הקנייה כולה עבורך, כך שתוכל לחזור למסלול עם פריסת חנות הגיונית.

הן Shopify והן Wix מאפשרים לך ליצור אתרי סחר אלקטרוני בחינם

אך עליך להירשם כמנוי לתוכנית בתשלום כאשר אתה מוכן להתחיל למכור. פלטפורמות מסחר אלקטרוני בחינם כגון Wix אידיאליות לאתרים שרוצים לספק את כל צרכיו של אתר רגיל עם כל התכונות.

ישנן שלוש תוכניות פרימיום הזמינות ליזמי סחר אלקטרוני קטנים ובינוניים: Basic, Unlimited ו- VIP. כל תוכנית תשלום מציעה אחסון בלתי מוגבל ויכולת להתחבר לדומיין האינטרנט שלך.
עבור עוד פרטים נוספים אודות חנות וירטואלית חינמית מומלץ לגשת לאתר tshop.co.il

רוב הספקים שומרים את התבניות והאפשרויות הטובות ביותר עבור משתמשים בתשלום

ספקים מסוימים, המציעים חנויות מקוונות בחינם, מקזזים בעלויות באמצעות מכירת שטחי פרסום. לרוב זה קורה בפלטפורמה שלהם, אבל יש המפרסמים עם מקום לשירותים אחרים.

החנות המקוונת של כיכר מציעה מעט גמישות בהתאמה אישית של המראה והתחושה של אתרי האינטרנט שלך בהשוואה לספקי גרירה ושחרור כמו Wix. את מה שחסר לו באינדיבידואליות, הוא יותר מפצה על המהירות.

Shopifys בניית אתרים כוללת ממשק גרור ושחרר המיועד למתחילים בסך הכל ליצור חנות מקוונת נהדרת

קל ליצור את האתר שלך ולנהל את הפריטים בחנות שלך. אם אתה רוצה להוסיף תכונות נוספות כגון אפליקציות או שווקים לעסק שלך, יש הרבה תוספות שאתה יכול לקנות.

Constant Contact

הוא בונה אתרים עם תוכנית חינמית המאפשרת ליצור חנות אינטרנטית ללא כל כסף שהוצא. כשאתה פותח חנות נישה, כמו למשל מוכרת כרזות וינטג ', תוכל לקבל פרסום נוסף בחינם על ידי התחברות לקהילות נישה מקוונות ופורומים. חברת Constant Contact תארח את החנות ותספק לך תת-דומיינים בחינם.

עלות הקמת חנות מסחר אלקטרוני תלויה בגודל החנות שלכם ובבחירה בפלטפורמת המסחר האלקטרוני

אתה יכול להקים חנות תחביבים עם קטלוג מוצרים קטן במחיר של 29 $ לחודש בלבד ב- BigCommerce. פתרונות מורכבים יותר כגון עיצובים מותאמים אישית, הרחבות ואמצעי תשלום יעלו יותר.

חלק מפלטפורמות המסחר האלקטרוני מחזיקות בתכונות פרימיום כגון היכולת לשלוח דוא"ל לשחזור עגלות קניות נטושות לחברים בתשלום ללא סיבה. תוכנית בתשלום לא רק גורמת לך להראות מקצועית, אלא גם גורמת לך להראות מקצועית.

לדוגמא

אם יש לך חנות וירטואלית לכלבים על שם אנדי, תוכל להגדיר את הדומיין שלך ואת האתר של phitbullsquares ללא תשלום. אם תחליט להקים את חנות המסחר האלקטרוני שלך עם אחת מתוכנות הקוד הפתוח המפורטות לעיל, אתה יודע שאתה צריך לארגן את האירוח. אנו ממליצים על Bluehost לסידורים על הלוח ועל HostGator לתוכניות מבריקות ספציפיות למג'נטו.

כיכר מציעה אתרי מסחר אלקטרוני בחינם לקמעונאים

מסעדות, נותני שירותים וארגונים ללא כוונת רווח. מוכרים, עסקים ניידים ופעילות רב חנויות יכולים לפתוח חנות מקוונת של כיכר, לרשום מוצרים למכירה, לעבד תשלומים ולספק הזמנות בשיטות משלוח מסורתיות כגון איסוף שפה או משלוח מקומי. ניתוח חנויות מקוונות מסונכרן עם ריבועי "מקוון מקוון לדיווח על ניהול נתונים מדויק של מכירות מקוונות ואישיות.

לא קשה להשיג את החנות שלך ברשת בימינו

אך אין הרבה אפשרויות מועילות באינטרנט. במקרה זה, אם אתם מחפשים פלטפורמת מסחר אלקטרוני בחינם, אתם במקום הנכון. לפניכם שישה מהכלים הטובים ביותר ליצירת אתרי מסחר אלקטרוני בחינם, חלקם מאפשרים לכם להקים חנות ולמכור אותה ב 100% בחינם, בעוד שאחרים מאפשרים לך להקים את החנות שלך בחינם ולהתחיל למכור מיד.

אירוח יכול לעלות רק כמה דולרים בחודש, אז עשה קצת מחקר כדי לוודא שמדובר בעסקה טובה. יוצרי אתרים בחינם מתוארים כ"טובים "או" רעים ", תלוי באיזה סוג עסק אתה מנהל.

הצלחת המסחר האלקטרוני תלויה בארבעה גורמים

רלוונטיות למוצר, איכות אתר המסחר האלקטרוני, ביצועים, תמחור אסטרטגיה וקמפיינים שיווקיים ממוקדים. בעבר פלטפורמות מסחר אלקטרוני עולות אלפי יורו, מה שהיה הניעה הרבה עסקים קטנים להקים חנות מקוונת. כיום, מספר פלטפורמות מסחר אלקטרוני פופולריות מציעות אפשרויות בחינם ובעלות נמוכה.

דאגו למקור מוצרים מבוקשים

להציע אותם במחירים תחרותיים, לקדם אותם לקהל הנכון ולספק חווית קניות מהשורה הראשונה. רשום את מלאי שותפי הייצור והמשלוח בחנות המקוונת שלך והעביר אליהם את פרטי המשלוח לפני שתבצע מכירה. טקסונומיות אתרים מסייעות ביצירת וניהול קשרים בין דפי מוצרים שונים.

Shopifys הוא תענוג למי שרוצה גישה פרקטית להקמה ולתחזוקה של חנויות מקוונות. אם אתה רוצה משהו שמאפשר לך ליצור חנות עובדת בחינם, האפשרות הטובה ביותר שלך היא ECWid או Big Cartel.

 

דילוג לתוכן