זרעי כוכבים starseed

ppcking.co.il  > משפחה וקהילה >  זרעי כוכבים starseed
0 Comments

המשימה הכוללת של זרעי הכוכבים שאני מכירה היא להעלות את התודעה של האנושות, להביא אהבה וריפוי לכדור הארץ, ולהתחיל עידן חדש של הארה ושלווה. המשימה העיקרית של זרעי הכוכבים היא לתמוך בכדור הארץ ובכל תושביו, להביא אהבה וחסד לעולם.

אם משהו בפנים אומר לך שאתה זרע כוכבים, אז שתף ב-100% את המשימה "אינדיגו", "קריסטל" או "קשת בענן" בהתאם לשנה שבה נולדת בחיים האלה. למערכת הכוכבים מסוג אוריון יש אנטומיה מעניינת ומורכבת.

זרעי כוכבים starseed

הוא יצור רוחני, לרוב בעל תודעה והארה מתקדמת, שעוזב את תחום הלידה – בין אם זה כוכב אחר, כוכב, או אפילו עידן היסטורי – כדי להגיע לאיטרציה הנוכחית של כדור הארץ. זרעי כוכבים הם אנשים המאמינים שהם יצורים מהחלל החיצון, שנולדו בגוף אנושי. מעניין לציין שיש להם תכונה של זרעי כוכבים שאין לאף טיפוס נשמה אחר – הם נקיים מקרמה.

מאמינים שהם תערובת היברידית של סוגי זרעי כוכבים שמקורם בהרבה כוכבי לכת וממלכות אור שעלו

אני כאן כדי להוות את הבמה להופעת סוגים אחרים של זרעי כוכבים על פני כדור הארץ ולהבטיח שזרעי הכוכבים יפעלו יחד כשהם מתגלמים מחדש. הם נמוכים יחסית ויש סיכוי גבוה יותר שיהיו להם גזעים חיוביים ושליליים כאן על כדור הארץ מאשר סוגים אחרים של זרעי כוכבים.

אני כאן כמרפאים טבעיים ובלתי משוחדים לאהוב את האנושות ולהחזיר את האיזון לכדור הארץ

הם יצורים מהממד החמישי ובנו חברה שהפכה לאב הטיפוס המקורי של איך לחיות על כדור הארץ, הארקטוריאנים הם רגשית והתפתחו נפשית והניחו שהם שמאנים רוחניים ומרפאים של האנושות.

ארקטוריאנים הם יצורי כוכבים מתקדמים מממדים אחרים המתגלמים לעתים קרובות על פני כדור הארץ כסוג של ארקטורוס כוכבים, ענק אדום בקבוצת הכוכבים של בוטס.

גאיה מפרטת כמה תת-קבוצות שונות של נשמות חצי-כוכביות

שחלקן לפי השמועות נמצאות כאן כדי לעזור לאחרים ללמוד ולצמוח, בעוד שאחרות נראות כאן פשוט כדי להתאים לצרכים האנוכיים שלהן והן עושות זאת ברוחניות ולא חוש פיזי. חלקם אולי לא יהדהדו עם starseed – אבל הם בחרו הפעם לחזור הביתה לכדור הארץ.

אומרים שהם שבט הזרעים הבין-כוכבי הראשון שייסד סחר ישיר עם גזעים מכוכבי לכת אחרים

כמה מהנשמות המתקדמות ביותר מתרבויות אלו ניצלו והפכו לזרעים בין-כוכביים עבור כוכבי לכת אחרים ברחבי היקום, כולל גלגולים נוכחיים ועתידיים על כדור הארץ. למרות שרוב הזרעים הבין-כוכביים מטיילים ומתגלמים מחדש כדי ללמד ולרפא, אחרים מגיעים למקומות כמו כדור הארץ כדי להשתמש במשאבי כדור הארץ או לתמוך במשימות אפלות יותר.

זרעי כוכבים חוו חיים אחרים בגלקסיות אחרות

ולכן הם ניחנים במנטור רוחני שיכול לעזור לאנשים לממש את הכוונות והמטרות האמיתיות שלהם ולהשיג הארה. כאשר זרעי כוכבים הם חלק מקווים רוחניים שמטרתם לעזור לאנושות, הם יכולים להיות בעלי רמה גבוהה יותר של אינטליגנציה ותודעה קולקטיבית מורחבת יותר. לחלק מ-Starseeds עשויה להיות המטרה היחידה לעזור לאנשים כמרפאים או מורים רוחניים.

Vibee.co.il

עובדי האור הם נשמות חצי-כוכביות מיוחדות המבוססות על כוכבי לכת

עולמות ומערכות כוכבים שונים עם הפרדה טבעית מהעולם הפיזי, וחושבים באינטראקציה עם העולם הזה כתרגול רוחני ולא כקידום אישי של אירועים. זרעי כוכבים לעתים קרובות מרגישים לא במקום או זרים, כאילו הם לא שייכים לכדור הארץ או למשפחותיהם או לעסקים שלהם.

זרעי כוכבים רבים חווים דיכאון במהלך חייהם עד שהם יכולים להיות עצמם באופן מלא ולבטא את המתנות והמטרות הייחודיות שלהם. זרעי כוכבים רבים הם הערוץ, מהמדיום ועד לשידור של ישויות רוחניות עליונות.

כאן אנו מנסים לזהות את סוגי זרעי הכוכבים ולספק מאפיינים פיזיים ורוחניים משותפים לכל אחד מהם. 19 סוגי זרעי הכוכבים הללו יתנו לכם מושג על הישויות הרוחניות השונות הקיימות בקרב בני האדם.

זכור שרשימה זו אינה רשימה מלאה של כל סוגי זרעי הכוכבים

אלא אלה שמתגלמים לרוב על אמא אדמה, הידועה גם בשם כדור הארץ. רשימה זו אינה כוללת את כל סוגי זרעי הכוכבים מכיוון שהיקום גדול להפליא. לבסוף, אני ממליץ לך ללמוד עוד על סוגי זרעי הכוכבים שהדהדו, כמו גם על הכוכבים והכוכבים עצמם.

מכיוון שזרעי כוכבים חיו לעתים קרובות חיים מרובים על כוכבי לכת

כוכבים ומערכות שונות, רוב המידע שאספתי אומר שזרעי כוכבים הם נשמות הנוסעות מכוכבי לכת אחרים. זרעי כוכבי אינדיגו, קריסטל וקשת מקורם למעשה מהממד הרוחני של כדור הארץ, שנמצא עדיין בשלב ההתעלות. בעוד שסוגים רבים אחרים של זרעי כוכבים מקורם במחוזות עולמיים אחרים, מקורם של הישויות של אגרטן הוא הממלכה הקסומה על פני כדור הארץ.

למרות שזה עשוי להישמע חדש או רומנטי להציע שכל הכוכבים מפותחים יותר מבני האדם, זה מטורף: חיי זרעי כוכבים דורשים ממך לשרת אהבה ואמת כדי לעזור לאחרים להשתחרר מהעול הרוחני והאנרגטי עוֹשֶׁק.

מזגן מיצובישי

דילוג לתוכן