השתלות שיניים לחיילים משוחררים

ppcking.co.il  > רפואת שיניים קוסמטית >  השתלות שיניים לחיילים משוחררים
0 Comments

צבא ארה"ב מסתמך על בדיקות רפואיות אלו כדי לקבוע מצבים בריאותיים, כולל בריאות השיניים. הצבא בוחן את כל בעיות בריאות השיניים בתחנת הכניסה הצבאית (MEPS). אם השתלות שיניים מטפלות במצב ומשרד הביטחון יחליט שזה כבר לא מהווה בעיה, אתה עלול להידחות.

לפי קוד הסיווג הבינלאומי של מחלות

כל בעיה דנטלית שמפריעה לתזונה רגילה או כרוכה במערכות השתלות שיניים מורכבות ומסובכות תבטל את זכאותך. הצבא יפסול מצבי שיניים שמונעים ממך ללעוס כמו שצריך. לצבא יש יחס שונה למקרים של השתלות שיניים לאחר עקירת שיניים למבוגרים. אם נעשה שימוש בשתלים דנטליים לתיקון שיניים חסרות, הליך התיקון ייבדק על ידי חובשים צבאיים כדי לוודא שאין סיבוכים אפשריים בשימוש עתידי.

אנשים המקבלים טיפול יישור שיניים עשויים להיות זכאים לדחיית כניסה רק אם אורתודנט אזרחי או צבאי מספק תיעוד המוכיח כי ישלימו טיפול יישור שיניים פעיל לפני שבועת התפקיד

אנשי צבא בשירות פעיל אינם זכאים לתכנית TDP מכיוון שהם מקבלים את כל טיפולי השיניים במתקני השיניים הצבאיים. רק נותני חסות או אנשים עם הרשאה תקפה יכולים לרשום בני משפחה פעילים בתוכנית רפואת השיניים TRICARE 1.

חיילים משוחררים וגמלאים צבאיים צריכים לבקר תחילה באתר האינטרנט של VA (va.gov)

כדי לראות אם הם זכאים להטבות לרפואת שיניים של VA. זה גם מספק רשימה של מרפאות שיניים VA שבהן וטרינרים יכולים לבקר רופא שיניים. הוא כולל מידע על מצבי שיניים שעלולים למנוע ממך לשרת בצבא. חיילים משוחררים המחפשים שירותי שיניים זולים יכולים לברר על הנחות מרופאי שיניים מקומיים.
למידע נוסף בנושא של השתלות שיניים לחיילים משוחררים והשתלת שיניים לסת עליונה מחיר מומלץ לגשת לאתר dental-clinics.co.il

אבל בעוד שהטבות רפואיות של VA יכולות לכסות את רוב הבעיות הרפואיות

קשה יותר למצוא רופאי שיניים לגמלאים צבאיים ולווטרינרים. חיילים משוחררים עשויים להזדקק למשאבים אחרים כדי למצוא שיקום שיניים במחיר סביר ולהמשיך לקבל טיפול שיניים איכותי. למרות שהצבא מציע שירותי שיניים, עדיין קיימים סטנדרטים מחמירים של היגיינת הפה כדי למנוע את הצורך בטיפול שיניים מופרז במהלך השירות הפעיל וכל האחריות הקשורה לכאבי שיניים, זיהומים וחוסר יכולת לאכול כראוי. כמו בשיניים הטבעיות שלך, היגיינת שיניים סדירה ויסודית היא המפתח לשמירה על בריאות השתלים שלך.
למידע נוסף על השתלות שיניים לחיילים משוחררים והשתלות שיניים מחיר כדאי לבקר באתר dental-clinics.co.il

כשאתה מצטרף לצבא

בריאות השיניים שלך חשובה מאוד; אתה לא יכול לקבל יותר מדי חללים. אתה רק צריך לוודא שכל תיקוני השיניים, כמו תיקון חורים, נעשים לפני השבעה הצבאית. ביצוע טיפולים מתקינים פעילים כמו ציפוי או השתלת שיניים תמנע מכם להתגייס לצבא, אך ניתן להצטרף דרך תכנית הכניסה המושהית. כתוצאה מכך, לצבא יש כמה בעיות דנטליות, כמו סמכים ועקירות שיניים למבוגרים, שעלולות לשלול ממך את זכותך לשרת בצבא, לפחות באופן זמני.

אנשי צבא צריכים לשקול סוגרים בלתי נראים מכיוון שהצבא נוטה יותר לאשר סוג של מניעת טיפול שיניים

חיילים שעוברים כיום הליכי תיקון שיניים מסתכנים בפסילה. חיילים שעוברים כיום הליכים מתקינים כמו השתלות שיניים בוושינגטון הייטס נמצאים בסיכון להיפסל. אנשי צבא עם בעיות בריאות הפה פשוט לא ניתנים להצבה כי זה משפיע על המוכנות שלהם.

לאחר סיום שירותם הצבאי

ותיקים רבים ממשיכים לחוות בעיות בריאות ושיניים. עובדים ומוטבים מנוסים יכולים לקבל ביטוח דומה באמצעות תוכנית שנקראת CHAMPVA, תוכנית הבריאות והרפואה של וירג'יניה, המכסה שירותי רפואה ורפואה. תוכניות אלו הן וולונטריות ויכולות לספק ביטוח טוב לגמלאים צבאיים וצבאיים ובני משפחותיהם.

פרסים פרסי תוכנית TRICARE לרפואת שיניים (TDP) נקבעים על פי תוכנית החברות של TDP (יחיד או משפחה) והמעמד הצבאי של נותן החסות

תכנית TRICARE לרפואת שיניים (TDP) היא מענק רפואת שיניים התנדבותי, איכותי ובמחיר סביר לבני משפחה זכאים של כל אנשי הצבא הפעילים, כמו גם חברי מילואים ו/או אנשי צבא של משפחותיהם. TDP היא תוכנית משרד ההגנה (DoD) המופעלת על ידי United Concordia Companies, Inc. החל מינואר 2022, DFAS תספק IRS טופס 1095-C לכל אנשי צבא ארה"ב ו-IRS טופס 1095-B לכל הגמלאים, הגמלאים, בני הזוג לשעבר , וכל שאר האנשים עם כיסוי TRICARE עבור כל שנת הכספים 2021 או חלק ממנה.

נכון לעכשיו

מספר לא מספיק של שיניים בריאות טבעיות (521) או היעדר תותב פונקציונלי המונע חיתוך ולעיסה נאותה בתזונה רגילה ו/או כולל מערכות השתלות שיניים מורכבות (מרובות שתלים) עם סיבוכים נלווים. פָּסוּל. אם חסרות לך יותר מ-8 שיניים, זה מספיק כדי להיפסל.

למרות שזו עשויה להיראות כסיבה קטנה לקבוע אם חייל כשיר לשירות על סמך בריאות השיניים

יש בזה הרבה הגיון מעשי. ייתכן שלא תדע את חומרת השתלת השיניים עד שתעבור את בחינת ה-MEPS. למרות שרופא שיניים כללי יכול לבצע ניתוח שתלים, לרוב מומלץ לפנות למומחה.

עבור בארנס

משמעות ההליך הייתה הקלה מסיבוכים דנטליים עם שתלים קודמים, עקירות ושיקום מרובות. הרופאים החדירו 4 שתלי טיטניום בהתאמה אישית ללסת העליונה במצב ישר וזוויתי, כאשר תותבת קבועה בהתאמה אישית מאובטחת באמצעות ברגים קטנים המוברגים לתוך השתל. לאחר מספר חודשים נוספים של כאבים, מדסן התעקשה שרופא השיניים שלה יסיר את השתלים, וכך עשתה, ויחליף את השיניים החסרות ברובד חלקי. כשהאזורים סביב השתלים הדנטליים שלה החלו לנבוע הפרשות טעימות לא נעימות, רופא השיניים שלה עשה צילום רנטגן שהראה את דלקת החניכיים של מדסן.

זה לא לגמרי נכון; רק דק של הומור דנטלי וזה היה נורא כמו הכאב שהחלל שלך כנראה גורם לך. ההערכה היא שלכ-90% מהאמריקאים יהיה לפחות חלל אחד בחייהם. הם עשויים להזניח בדיקות שיניים שגרתיות במקום למצוא מישהו בכל עבודה חדשה.

אנשים עם מצבים כמו דלקת מפרקים שגרונית וסוכרת מתאוששים לאט יותר

מה שיכול למנוע מהשתל להתמזג ללסת. רוב ביטוחי השיניים אינם מכסים הליך זה, למרות שהם עשויים לכסות חלק מעלות הכתר. לדוגמה, מומחים במרכז הרפואי של צבא ויליאם ביומונט (WBAMC) בפורט בליס, טקסס, ביצעו לאחרונה את המשנן המלא הראשון הנתמך ב-4 שתלים על חייל בשירות פעיל, והגבירו את המוכנות ביום אחד בלבד. כבר למעלה מ-25 שנה, ד"ר פרהם מסייע למטופלי רופא שיניים כללי בצפון מערב ג'ורג'יה בהליכים כירורגיים מתקדמים באמצעות השתלות שיניים וטיפול חניכיים, PC

דילוג לתוכן