אנימטור מנפיש דמויות

ppcking.co.il  > אמנות ובידור >  אנימטור מנפיש דמויות
0 Comments

בפוסט זה אדבר על תהליך יצירת דמות אנימציה באפקטים ועל החשיבות בשכלול אנימציית הדמויות שלך. מתי תהיה מורה ותכוון אותי דרך דמויות מצוירות מונפשות עם מאיה? כדי לקבל דמות עם הבנה פשוטה של מכניקת אנימציה, אתה צריך להתרגל לתהליך האנימציה.
למידע מורחב אודות אנימטור מנפיש דמויות לסרטוני תלת מימד ואנימטור מנפיש דמויות מומלץ לבקר באתר goodstudio.co.il

ניתן לשמור את האנימציה הבסיסית על ידי יישום התנועה הראשית

התנוחה ותמונות המפתח על הדמות המונפשת. אתה יכול גם לשמור ולהחיות מחדש אנימציות בסיסיות באפקטים על ידי יישום המהלכים, התנוחות, המקשים והמסגרות החשובים ביותר על דמויות האנימציה שלך.

התוכנה מאפשרת לך גם ליצור אנימציות עצור תנועה

אך אם ברצונך להיות ביכולת לצייר אנימציות מסגרת אחר פריים, אנימציה CC היא הדרך הנכונה. אתה יכול לייבא רצף של תמונות אנימציה שתוכל לשלב בפרויקט Character Animator שלך, אך יהיה עליך להכין אותה בתוכנית אחרת. זה מאפשר לך ליצור גם אנימציות מסגרת-אחר-מסגרת המצוירות ביד וגם אנימציות מוגבלות בהן ניתן להחליף חלקים בודדים של הדמות שלך, או אפילו למקם את אסדת הדמות לפני שרטט מחדש.

ניתן להשתמש באפקטים ככלי להעלאת החיים של הדמויות שלך ולשיפור האנימציה שלהם בסרטונים שלך. ניתן ליצור אנימציות שלד כמו כל כלי אנימציה אחר לדמויות, אך עם אפקטים שונים.

אם תלמד כיצד להוסיף אנימציות לדמויות האנימציה שלך

תוכל להפוך אותן להרבה יותר מציאותיות ולהפוך אותן לאטרקטיביות יותר עבור הצופים שלך. לאחר שיצרת את הדמות שלך, האנימטור שלך יכול להציג אותה כדי לעזור לך להכניס את הביטויים המתאימים לאנימציה של הדמויות המצוירות שלך. אתה יכול גם ליצור אנימציות של לכידת תנועה שבה אנימטורים משתמשים לפעמים כדי ליצור מחדש תנועות אנושיות.

המלכוד הגדול עם Character Animator

הוא שאתה יכול להשתמש בכניסה של המצלמה והמיקרופון שלך כדי ליצור אינטראקציות חיות עם הדמות המונפשת שלך בתלת מימד. היחידה הופכת את האנימטור לבקר שמתחיל להזין מידע על אנימציה, ליצור קליפים ולהשתמש במכונת המדינה כדי שהכל יעבוד. ברגע שאתה שם לכל חלק מהדמות שלך בהתאם למוסכמת שלה, התוכנית מסוגלת להנפיש את הדמות באופן אוטומטי באמצעות הקלטת וידאו. תוכל להנפיש את הדמויות שלך באופן אוטומטי, אך היתרון הגדול ביותר של צילומים בזמן אמת הוא האינטראקציה החיה עם המצלמה, המיקרופון ורכיבים אחרים של מערכת האנימציה כדי להנפיש אותם.

כל אנימטור

אפילו הרצון הטוב ביותר בעולם, יביא אלמנטים קטנים באישיותו שלו לדמות שהוא מחיה. סטודיו סטופ מושן עוזר לכם ליצור אנימציות עצירת תנועה שניתן לערבב בקלות עם ציורי דו-ממד המצוירים ישירות על התמונה. אתה יכול גם ליצור רישום רציף עם דמות שהיא שילוב של אנימציה תלת ממדית ומודל תלת מימד פשוט של הדמות שלך.

אם הפרויקט שלך מכיל הרבה תוכן שאתה לא רוצה להנפיש ביד

אתה צריך להגביל את המיקוד שלך כדי לבנות דמות שמציגה את עצמה בפני מעסיקים פוטנציאליים. אנימציית תווים אינה מיומנות טבעית, ולהפוך לאנימטור נהדר לוקח זמן, לכן כדאי להשתתף בקורס אנימציה כדי ללמוד את המיומנויות הדרושות כדי להתחיל בתור אנימטור. נסה אנימטורים דו-ממדיים ותלת-ממדיים ובחר את המתאים לך ביותר כדי ליצור את ההסברים והסרטונים המשכנעים ביותר באנימציה. בקרוב תגלה כי אנימציה של דמויות היא לא רק צורת אמנות, אלא גם חלק חשוב בקריירה שלך.

ככל שהדמות מורכבת יותר, כך לוקח יותר זמן להנפיש אותה באפקטים, וככל שזה לוקח יותר זמן להנפיש אותה. היבט זה הוא אחד המרכיבים המרכזיים של האנימציה ויש להתחשב בו לפני אנימציית הדמויות.

עליהם לתעד את התנוחות השונות שהדמות נוקטת בעת מניפולציה בגפיים, כמו גם השפעות עצירת תנועה כמו תנועות ידיים, תנועות ידיים ותנועות גוף.

הדרך הקלה ביותר לעשות זאת

היא לבחור ספריט מניפולטיבי ולפתוח את חלון האנימציה (חלון: אנימציית אנימציה). בהתאם לכישוריכם, תוכלו לבחור בין עצירת תנועה, לכידת תנועה, אנימציה ואפקטים של עצירת תנועה. באפשרותך להחזיק מספר קליפים של אנימציה באנימטור, אז בחר את אחד שאתה מחפש, כגון קליפ אנימציה של הדמות בתנועה. האנימציה של דמות (עובדת בפלאש) בסביבת תלת מימד (למשל משחק וידאו) נעשית ב"חלון אנימציה ".

תכונות אחרות כוללות את האפשרות להוסיף לוחות צבעים לאינדקס

להנפיש אפקטים מיוחדים ועוד. ישנם אחרים שיכולים לעזור לך ליצור אנימציות משלך, כגון אנימציות לדמויות במשחקי וידאו, סרטים, סדרות טלוויזיה ויישומים אחרים. ההצעות כוללות: פלטת צבעים, לכידת תנועה, עצירת תנועה, אנימציה ואפקטים של עצירת תנועה.

אם אתה רוצה להתפתח בתור אנימטור דמויות

אתה צריך להתחיל בראש – סט של איך הדמות שלך נראית לפני שאני מצייר או מתאר את הסצנה שמשחקת בסרט. אם אתה אוהב אנימציות מסורתיות בעבודת יד, Pencil 2D היא תוכנה מצוינת להתחיל את פרויקט האנימציה שלך. בעוד אנימציה של דמויות מודרניות משתמשת במחשבים, רוב פרויקטי האנימציה מתחילים ברישומי עט ונייר. אופן ההנעה של הדמויות חייב להיות מונפש, ועליך לקבל אנימציה משכנעת לפרויקטים שלך.

 

דילוג לתוכן